X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Rożek dla noworodka
Odpowiedz

Rożek dla noworodka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 6 kwietnia 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć koleżanki! Czy możecie mi polecić sprawdzone rożki dla dzieciaczków? Czytałam, że podobno te babmusowe są bardzo fajne oraz że nie ma co kupować tych grubszych. Lepszy tradycyjnie zawiązywany czy na rzepy - co sprawdziło się u Was?

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 6 kwietnia 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawiazywany lepszy gdyż stabilniejszy jest zapięcie. Natomiast rzepy są wygodniejsze.

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4812 3954

    Wysłany: 7 kwietnia 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii wrote:
    Zawiazywany lepszy gdyż stabilniejszy jest zapięcie. Natomiast rzepy są wygodniejsze.

    Enii gratuluję ciąży :D Cieszę się,że się udało i już tak daleko jesteś :) Byłyśmy razem na wrześniówkach 2018 :)

    Co do rożków to właśnie się sama zastanawiam jaki kupić i czy w ogóle kupić? Może dziecko w ogóle spać w różku?

    Enii lubi tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 372

    Wysłany: 7 kwietnia 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam dwa rodzaje rożków. Jeden na rzep a drugi wiązany bambusowy. Lepszy był ten bambusowy. Ogólnie żałuję, że kupiłam. Córeczka spała w nich tylko kilka dni po porodzie. :)

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie rożek się nie sprawdził. w sumie zbędny zakup

    Ania0306 lubi tę wiadomość

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_Dior wrote:
    Enii gratuluję ciąży :D Cieszę się,że się udało i już tak daleko jesteś :) Byłyśmy razem na wrześniówkach 2018 :)

    Co do rożków to właśnie się sama zastanawiam jaki kupić i czy w ogóle kupić? Może dziecko w ogóle spać w różku?
    Kochana ogromne gratulacje. Pamiętam Ciebie i myślałam co u Ciebie. Najważniejsze że teraz już spokojne jestesmy

    Lady_Dior lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam rożek na rzep i wiązany w jednym. U nas się sprawdził, mały spał w nim ponad 2 miesiące.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Osetta Koleżanka
    Postów: 45 4

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem warto jest się jednak nad rożkiem zastanowić. Można go prać, nawet w najwyższej temperaturze, co gwarantuje nieskazitelną czystość ( o ile będzie wykonany z dobrej tkaniny). oraz posiada zapięcie uniemożliwiające – przynajmniej na początku – rozkopanie się dziecka. Wygodniejsze są moim zdaniem rzepy. Poza tym rożek pozwala owinąć dziecko tak, że ma ono poczucie bezpieczeństwa.
    https://www.trilli.pl/jaki-wybrac-rozek-niemowlecy-usztywniany-czy-miekki-n-12.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2019, 09:01

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jaka tkanina najlepsza? bawełna?

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • Marcelina715 Ekspertka
    Postów: 202 156

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam bawełniany rożek firmy Motherhood. Był fantastyczny. Bardzo mięciutki i przyjemnie otulał dziecko jednocześnie go nie krępując. Kołderki nie chciałam używać, bo bałam się, że dziecko się nią przykryje i poddusi lub zrzuci ją z siebie w nocy i zmarznie. Gdy syn wyrosnął z rożka to zaczęliśmy używać śpiworków. Rożek służył nam koło sześciu tygodni.

    Listopad 2018 - syn
    Styczeń 2021 - córka.
  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok a pamiętasz może cenę za rożek?:)

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • Kaj Autorytet
    Postów: 922 293

    Wysłany: 27 maja 2019, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze? zwykły bawełniany rożek, w ładnych kolorach. Poużywacie tego może tydzień? A będzie milion ważniejszych i fajniejszych wydatków dla malucha, więc akurat za rożek nie ma co przepłacać

    ukdy82c3jvhxu38m.png

    tb73k6nl2pyu28tq.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 2 sierpnia 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaj wrote:
    Szczerze? zwykły bawełniany rożek, w ładnych kolorach. Poużywacie tego może tydzień? A będzie milion ważniejszych i fajniejszych wydatków dla malucha, więc akurat za rożek nie ma co przepłacać
    Używałam rożka bardzo długo. Najpierw jako rożka, później jako kocyka.
    Lepszy zdecydowanie jest wiązany. Na rzepy ma zwykle za małą regulację i przy drobnym dziecku zostaje zbyt dużo luzu przy zapięciu. Kupiłam tym razem bawełniany.

    Promyk89 lubi tę wiadomość

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • MiaMia Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 8 września 2020, 01:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z Was zabierała ze sobą rożek do szpitala?

    Ja kupiłam dwa, jeden lepszy bawełniany z DotsMyLove, a drugi tani z pepco, który w razie potrzeby bedzie mozna wziąć do szpitala i potem uprać w 90stopniach.

    Słyszałam opinię, że rożki są wygodne do trzymania noworodków przez niedoświadczone osoby, np. odwiedzających członków rodziny, bo to im ułatwia trzymanie dziecka, które jeszcze samo nie trzyma główki.

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem różek jest bardzo przydatny ale to zależy od preferencji mamy i pewnie dziecka. U nas był w użyciu przez 3 miesiące, dopóki córka nie wyrosła a jeden teraz służy jej jako podkładka pod mate na podłodze. Łatwiej z rozkiem trzymać dziecko i nie musi ono spać pod kołderką /kocykiem więc jest bezpiecznie. https://szumisie.pl/wyprawka-dla-maluszka/rozek-niemowlecy/
    457255552.webp

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2022, 08:50

  • ola1 Koleżanka
    Postów: 83 18

    Wysłany: 16 lutego 2022, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez kupowalam taki rozek dla dziecka bambusowy chyba to ten sam

    rozek-bambusowy-dla-noworodka-rozowy.webp

    ubranka dla niemowląt
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ