X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Pytania III trymestru o wyprawkę i okołoporodowo
Odpowiedz

Pytania III trymestru o wyprawkę i okołoporodowo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Z racji tej, że byłam już kiedyś w ciaży, zdążyłam stworzyc ten oto blog, na którym dzielę sie doświadczeniem i wiedzą:

    http://yourbabyproject.blogspot.com/

    Dzielę się, licząc że wspomogę tym samym zwłaszcza początkujące przyszłe mamy, lub mamy, które niedawno urodziły swoje pierwsze dziecię...

    Wszelkie techniczne problemy jak brak spacji, czy różna czcionka, to niestety błąd systemu bloga, ale nie miałam już czasu tego poprawiać, bo wróciłam wówczas do pracy. Tak czy owak zapraszam i ślę uśmiechy :)

    Anette, anilorak, DzejKej, Blondi22, Oleńka, owieczka lubią tę wiadomość

  • anilorak Autorytet
    Postów: 2792 3075

    Wysłany: 15 lutego 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2015, 09:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie, cieszę się :) Jak i dlaczego to powstało napisane jest pod zdjeciem na blogu - sama nie mogłam znaleźć wiekszości tych info w jednym miejscu, chciałam ułatwić to koleżankom.

    Niektóre i tak kupowały coś, co tam napisałam, że nikomu sie nie przydaje i każdy narzeka i i tak w końcu okazywało się, że potwierdzały, że coś jest zbędne lub niepraktyczne jak np. kaftaniki... :) Na prawdę warto przejrzeć, to kompilacja wiedzy z różnych źródeł, mój złoty środek i średnia wszystkich opinii z jakimi miałam do czynienia.

  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 15 lutego 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzy ale sie oczytalam.hihih

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no, dużo tego :) ale fajne!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <edit>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 09:36

  • agga84aa Autorytet
    Postów: 4575 3366

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, na pewno się przyda:)

    relg8ribvm9efdtp.png84c7918c0e711886.png
  • Kima Koleżanka
    Postów: 47 33

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzy Lee świetna strona! Przeczytałam od deski do deski, teraz zapisuję w ulubionych i na pewno będę często wracać.

    Suzy Lee lubi tę wiadomość

    hchy9jcgd2de24d6.png
  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 16 lutego 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam parę fajnych buteleczek i nie tylko. Polecam bo np tych nowych z aplikacją Dr Brown's mam tylko dwie na wydanie a dwie sobie zostawiam. Aventy są używane ale smoczki do nich też nowe a same takie smoczki są drogie (znalazłam 2 szt za 14zł na allegro) a ja mam na wydanie 6 sztuk w 3 rozmiarach i jeszcze te butelki. Tu macie zestaw cały bo też mam ich sporo jeszcze więc resztę sobie zostawiam :-)
    http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=13618031

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 16 lipca 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widac temat dawno nie edytowany a mam kolejne buteleczki nowe i fajne. Sama korzystam z takich z aplikacjami Dr Brown's od 4 m-cy i się nie scierają więc polecam bo są inne niż te tradycyjne Browny. Mam też Munchkin ale jeszcze przez chilę tylko



    http://allegro.pl/butelki-dr-browns-antykolkowe-3-x-250ml-i-gratis-i4422055643.html

    http://allegro.pl/butelka-dr-browns-antykolkowa-250ml-z-aplikacja-i4412315081.html

    http://allegro.pl/kubek-niekapek-z-rurka-munchkin-240-ml-i4429045639.html

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 19 września 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na razie nie kupowałam tych niekapków - na razie i tak będzie butelka i smoczek, no i miejmy nadzieję cyc :D

  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 22 września 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mym chciała karmic głównie piersią, ile w takim razie potrzebowałabym kupić butelek?

  • ameritum Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 3 października 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na początek kupiłam 3 butelki: jedną 150ml i dwie 260ml. Po cc mogę nie mieć od razu pokarmu (wogóle nie wiem czy będę miała bo jestem na rozwiazaniu a wagowo to chyba przybyłam tylko tyle co dziecko i jego oprzyrządowanie^^) a dziecko czyms karmić trzeba więc na wszelki wypadek mam MM.

    Moje aniołki: 19.01.2009 (*) 7tc; 9.04.2010 (*) 7tc; 7.09.2012 (*) 7tc;
    lekka niedoczynność tarczycy
    oligoastenoteratozoospermia, hiperprolaktynemia i niewydolność II fazy :(
    11.2011 AIM-nieudana; 03.2012 IVF-na 3 zarodkach-nieudane
    Kariotypy-ok. Mtuacja MTHFR-> 5mg acifolid'u
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ