X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Pulsowanie brzucha jak oddychanie
Odpowiedz

Pulsowanie brzucha jak oddychanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zauważyłam dziś (chyba pierwszy raz), że po lewej stronie brzuch mi delikatnie pulsuje jakby mała miała w tym miejscu płucka i oddychała. W środku nie czuję tego jako żadnych ruchów, jest to tylko widoczne. Czy to faktycznie płucka (ale przecież wcześniej też oddychała) czy coś innego? Mam nadzieję, że nie ma się czym martwić.

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • Ewan Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak mam, z początku myślałam, że to czkawka, ale jakoś mniej intensywne były te pulsowania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślałam, że czkawka, później pojawiła się "prawdziwa" czkawka, więc pomyślałam, że tętno.
    No i prawda jest taka, że to Twój puls ;)

    Dziewczyny już o tym też pisały:
    https://bellybestfriend.pl/forum/iii-trymestr/pulsowanie-na-brzuchu,7886.html

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ