X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Przyrost bety ok. 55%
Odpowiedz

Przyrost bety ok. 55%

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 2 października 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy jest tu jakaś mama, u której przyrost bety był mniejszy niż "przepisowe" 66% i wszystko jest ok?

    Zamartwiam się, a wizyta u gin dopiero w przyszłą środę (8.10).

    Pozdrawiam :*

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • saprist88 Koleżanka
    Postów: 44 27

    Wysłany: 5 października 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój przyrost był ok.30% po 48h, i ok. 20% po następnych 48h. Teraz jestem w 28tc, wszystko ok, synek rośnie nawet szybciej niż rówieśnicy :) Poza betą reszta ciąży do tej pory książkowa.
    Twój przyrost w porównaniu z moim jest duży :)

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 12 października 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    saprist dziękuję Ci bardzo :* Nawet nie wiesz jak miło czytać, że komuś się udalo. Na necie same historie zakończone tragicznie!

    Jestem już po wizycie, okazało się, ze jestem 14 dni w plecy licząc od miesiączki, ale ginekolog każe się nie przejmować. Zarodek 9mm, jest ciałko żółte, za 14 dni kolejna wizyta, mam nadzieję, że bedzie dzidzia.

    Beta z piatku 2930 :)

    Buziaki :*

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • kala88 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też przyrost był ok 40%. Jestem w 28 tygodniu i synio rozwija się jak należy :) Także głowa do góry :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ