BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > III trymestr > Przychodnia pediatryczna
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Vienne
Przyjaciółka
43

Wysłany: 28 września, 12:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nurtuje mnie pewna sprawa organizacyjna w naszej przychodni i chciałam się podpytać jak u Was to wygląda. Chodzi mi o sposób przyjmowania dzieci w poradni dzieci zdrowych i chorych. U mnie w przychodzi każdy z pediatrów ma tak ułożone godziny przyjmowania pacjentów, że najpierw jest w poradni dla dzieci zdrowych, potem leci do poradni dla chorych, po czym z powrotem wraca do dzieci zdrowych.
Jak dla mnie brak w tym logiki i duże ryzyko przeniesienia jakiegoś wirusa z poradni dzieci chorych do tych przyjmowanych następnie w poradni dla dzieci zdrowych (zwykle lekarz wykonuje tam kwalifikacje do szczepien i to bardzo małych dzieciaczków). Nie ukrywam, że zaczęło mi to przeszkadzać. Jak to u Was wygląda?

gwz
Znajoma
8

Wysłany: 29 września, 11:28
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witaj w NFZ ;)
8-9 (i do ostatniego pacjenta) dzieci chore
9.30-10.30 (+ poślizg lekarza) chorzy dorośli.
2 dni w tygodniu 12-13 i 13-14 dzieci zdrowe.
15.30-17.30 chorzy dorośli.
Mała przychodnia.
Jedno wejście.
Jeden korytarz.
I najlepsze jest to, że niektórzy dorośli zajmują kolejkę już po 8 🤷‍♀️ siedząc ze swoimi zarazami razem z chorymi dzieciakami.

W ostatnim czasie wolimy korzystąć z teleporad https://centrum-mk.pl/czym-jest-telemedycyna-w-jaki-sposob-mozesz-z-niej-korzystac

Wiadomość wyedytowana przez autora 30 września, 09:21

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)