X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Przeziębienie- zapalenie zatok
Odpowiedz

Przeziębienie- zapalenie zatok

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 23 lutego 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem w 5 tygodniu ciąży. Od dwóch tygodni meczy mnie zapalenie zatok, leczę się domowymi sposobami ale wczoraj laryngolog zlecił antybiotyk. Kochane powiedzcie mi, czy brałyscie antybiotyk w I trymestrze ciąży, bardzo się boje ale nie wiem co robić. Antybiotyk to Augmentin, podobno bezpieczny w ciąży ale nie wiem czy w I trymestrze... proszę Was o pomoc, radę ;(

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 372

    Wysłany: 23 lutego 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 1 trymestrze brałam antybiotyk, w 10 tygodniu ciąży i potem w 3 trymestrze, w 34 tygodniu. Co prawda z innej przyczyny bo miałam infekcję dróg moczowych a potem infekcję dróg oddechowych. Domowe sposoby niestety nie działały i nawet w 1 trymestrze lekarz uznał, że lepszy będzie antybiotyk niż nieleczona infekcja. Brałam Duomox, on też zawiera amoksycyklinę. Czasem lepiej dokładnie wyleczyć chorobę. Oczywiście lepsze są domowe sposoby ale z własnego doświadczenia wiem, że nie zawsze skuteczne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2019, 15:02

    Ani0nka lubi tę wiadomość

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 23 lutego 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu bardzo Ci dziękuję kochana, w poniedziałek idę do ginekologa i zapytam się ❤️

    Ania0306 lubi tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytaj ulotkę nie pamiętam ale wydaje mi sie że napisane jest że w I trymestrze nie powinno się go brać.

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 28 lutego 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a są takie opaski na zatoki wypełnione jakimiś naturalnymi składnikami - ziołami chyba, to sie jakoś podgrzewa i to podobno bardzo pomaga na zatoki. ale musiałabyś poszukac w necie

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ