X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Przepuklina pępkowa a poród
Odpowiedz

Przepuklina pępkowa a poród

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pani-ka Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, czy któraś z Was rodziła siłami natury z przepukliną pępkową i wszystko było ok? Dopadła mnie cholera w drugiej ciąży a nie chciałabym przez to cesarki :/

    1f11cdbe84.png

    relg8rib7k4p51z3.png
  • Elvi Ekspertka
    Postów: 394 85

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, ja miałam przepuklinę pępkową i rodziłam siłami natury, to nie wyklucza naturalnego porodu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ