X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Proszek
Odpowiedz

Proszek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Kuki Koleżanka
    Postów: 33 52

    Wysłany: 27 lipca 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ubranka synka pralam na 60 stopni w proszku dzidziuś. Plukalam tez w dzidziusiu.

    Gosia
  • nanu Autorytet
    Postów: 469 233

    Wysłany: 28 lipca 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja od początku piorę ciuszki synka w tym samym proszku co nasze i nic mu nie jest.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piorę i płuczę w Dzidziusiu w 40 lub 60 stopniach, a następnie prasuje.

  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 11 września 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wybrałam perły piorące Perlux Baby, hipoalergiczne. Jak się Młody urodzi,to dopiero zobaczę,czy był to dobry wybór :) Plus płyn do płukania z Auchan sensitive,bo lubię jak ciuchy ładnie pachną :)

    qXNVp2.png
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 5 listopada 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ciągle myślę i nie mogę wymyślić. Wciąż czytam sprzeczne opinie nt tego w jakim proszku prać te ciuszki.
    Pierwsze dziecko rodziłam 15 lat temu i używałam zwykłego proszku - takiego samego jak dla nas, dorosłych, bo te dla dzieci nie były jeszcze tak popularne i dostępne jak teraz. Córce nic nie było.
    Mogłam mieć szczęście, bo nie wszystkie dzieci są alergikami - zgadza się.
    W sumie mój dylemat polega głównie na tym, że obawiam się czy proszki dla dzieci dopiorą pranie, bo z tego co czytam to z tym raczej ciężko.
    A może proszki vizir sensitive czy persil sensitive nie byłyby takie złe? Na opakowaniu jest napisane, że dla dzieci bezpieczne, a i z dopieraniem jest nieźle...Co myślicie?
    Kuszą mnie trochę te perły Perluxa, ale cena jest powalająca, a dziecko się brudzi często.
    Co myślicie?

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ