X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Problem z nerkami-wyniki badań
Odpowiedz

Problem z nerkami-wyniki badań

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Goniąc marzenia Przyjaciółka
    Postów: 254 45

    Wysłany: 10 listopada 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) nie mogłam znaleźć nigdzie podobnego tematu. Odebrałam wyniki z pracy moich nerek-nie są najlepsze. A czy ktoś z Was się bardziej na tym zna?mogę prosić o pomoc i interpretację?
    Moja lekarka na urlopie i dopiero będzie pod koniec listopada,a nie wiem czy to coś poważnego..z góry dziękuje!
    Kreatynina 48,66 (53-106)
    Kwas moczowy 271 (155-357)
    Mocznik 1,9 ( 2,5-7,20)
    eGFR 138,94

    zem3anlis7huurhv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie są złe wyniki. W ciąży kreatynina i mocznik mogą być niższe niż normalnie. GFR bardzo ładny, nerki funkcjonują prawidłowo. Swoją drogą, dlaczego robiłaś te badania?

  • Goniąc marzenia Przyjaciółka
    Postów: 254 45

    Wysłany: 12 listopada 2018, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    To nie są złe wyniki. W ciąży kreatynina i mocznik mogą być niższe niż normalnie. GFR bardzo ładny, nerki funkcjonują prawidłowo. Swoją drogą, dlaczego robiłaś te badania?
    Bo wyszło na USG,że prawa nerka coś nie bardzo sobie radzi

    zem3anlis7huurhv.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ