X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Problem z erekcja u faceta
Odpowiedz

Problem z erekcja u faceta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 9 listopada 2020, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 33 lata a mój partner 38 lat. Od pewnego czasu zauważyłam u niego, pewne problemy z erekcją. Nie jest ona tak silna jak wcześniej, czasami nie ma jej wcale. Czasai potrzebuje długiej gry wstępnej aby do czegoś doszło. O co może chodzić?

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 10 listopada 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmawialaś z nim o tym? Powiem Ci,ze facet nie jest robot i wiele czynników może mieć wpływ na jego erekcję. Jak na przykład;
    stres
    nieodopwiednia dieta
    mała aktywność fizyczna
    Czy robił sobie tak na marginesie jakieś badania hormonalne? No i czy zastanawialiście się nad suplementacją?

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 11 listopada 2020, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic hormonalnego jeszcze sobie nie robił - uważasz, że powinien? Jakie hormony? Jaki specjalista jest w stanie pomóc?
    Jeżeli chodzi o środki wspomagające, to tego co wiem, to chyba nic nie bierze. A przynajmniej ja nie wiem o czymś takim.

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 11 listopada 2020, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testosteron na przyklad. Moj ostatnio sobie robił i badanie nie jest drogie. Koszt chyba z 20 zł....
    Myśle,że nie zaszkodziłoby jakby spróbował sobie działania suplementu. W wielu przypadkach taki lek może bardzo pomóc a że zawiera ziołowe składniki to nie zaszkodzi. Poczytajcie sobie o Penis complete. Mój miał takie problemy w przeszłoći to lekarz doradził mu właśnie ten środek. Pomógł.

  • kalinka Znajoma
    Postów: 26 1

    Wysłany: 5 maja 2021, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chodzi o to ze z po 30 u mezczyzn testosteron spada niesamowicie. powinien sie wziac za dobra diete i cwiczenia. ewentualnie terapie zastepcza testosteronem. branie lekow na wszystko to zadne rozwiazanie. niech znajdzie dobrego trenera i zoabczysz roznice ;) poza tym mozesz jeszcze poczytac o tym na naturalna plodnosc moze cos tam ci doradza jeszcze:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ