X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Pranie i prasowanie ciuszków dla maluszka
Odpowiedz

Pranie i prasowanie ciuszków dla maluszka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niuninka Ekspertka
    Postów: 202 205

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie mamusie :) Jestem w końcówce 30 tygodnia ciąży i zastanawiam się od jakiegoś czasu kiedy zacząć prać i prasować ciuszki dla synka:) Może podzielicie się ze mną kiedy wy zaczęłyście "wielkie pranie " ? :) i w ilu stopniach prałyście ubranka ? :) Myślę ze nie jedna przyszła mama może się nad tym głowić , szczególnie kiedy to jej pierwsze dziecko :) czekam na wasze wypowiedzi :) pozdrawiam

    staraczka85 lubi tę wiadomość

    v5abdqk3uteg5ykx.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj ;) tez mialam ten dylemat jak bylam w 30 tygodniu i zaczelam cos w 32 tygodniu pra cciuszki i prasowac bo nie czulam sie juz i tak na silach i chcialam miec z glowy i dobrze sie stalo bo Corcia zrobila mi niespodzianke i przyszla na swiat w 36 tygodniu wiec z doswiadczenia moge poradzic ze lepiej zrobic to wczesniej na spokojnie tzn po 30 tygodniu mysle ze jest dobrze sobie wszystko zaczac szykowac;) Ja na szczescie w tygodniu przed porodem rowniez zaopatrzylam sie w kosmetyki i inne potrzebne rzeczy(pampersy, pieluszki tetrowe,butelki itd) jakbym cos przeczuwała ze sie zbliza porod;P i wychodzac ze szpitala bylam spokojna ze to co potrzeba mam w domu;)

    Niuninka lubi tę wiadomość

    Anna25
  • Niuninka Ekspertka
    Postów: 202 205

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja Cię przebiję bo pampersy i różnego rodzaju kosmetyki, jak linomag czy emulsje do kąpieli kupiłam już na początku stycznia :P tyle że ja się szykuje na wcześniejszy poród lub cesarkę ponieważ mam zagrożoną ciążę, nigdy nic nie wiadomo co się może zdarzyć. a w ilu stopniach prałaś ciuszki??

    v5abdqk3uteg5ykx.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie nigdy nic nie wiadomo

    Anna25
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na kiedy masz termin ?

    Anna25
  • Niuninka Ekspertka
    Postów: 202 205

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na 5 kwietnia. ale lekarz już mnie dziś np na wizycie straszył ze spulchnioną mam szyjkę macicy i powinnam się oszczędzać bo się jeszcze mały wcześniej urodzi. Gdzie ja i tak w domu od paru miesięcy na zwolnieniu siedzę i właściwie się lenie ;D to nie wiem jak tu się bardziej oszczędzać :)

    v5abdqk3uteg5ykx.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prałam i prasowalam ciuszki coś 3 tygodnie temu i wszystko ładnie czeka na synka. A prałam większość w 30/40 stopniach plus wszystko prasowalam. Nie ma co przesadzać z sterylizacja wg mnie, ale to moja osobista opinia :-)
    A wszystkie kosmetyki dla dziecka też zakupiłam z początkiem stycznia żeby na spokojnie się przygotować, w końcu mają one długie terminy :-)

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Niuninka Ekspertka
    Postów: 202 205

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie. Dopóki są nie otwarte to kosmetyki mogą stać ;) i w sumie z tą sterylizacją również przyznam Ci racje ;) pierwszą partię ubranek wczoraj już wsadziłam do pralki i własnie na 40 stopni z tym ze z podwójnym płukaniem żeby nadmiar proszku wypłukać z ubranek :) dziś wieczorkiem małe prasowanie ;)

    v5abdqk3uteg5ykx.png
  • nanu Autorytet
    Postów: 469 233

    Wysłany: 2 lutego 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam robić wielkie pranie jakoś miesiąc przed porodem. Nie chciałam wcześniej żeby ciuszki się nie zakurzyły i były jak najbardziej świeże. Synka urodziłam przed terminem i szczęście, że zdążyłam wyprać ciuszki do torby. Resztę, która miałam przygotowaną po córce, mąż częściowo prał i częściowo ja gdy już wróciłam do domu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ