X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr praca
Odpowiedz

praca

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 26 marca 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja poszłam na l4 w 7 tc :) bywało, że czułam się gorzej, ale czy były wskazania żebym poszła na zwolnienie ? cóż :) gdybym zabawiała się w bohatera pewnie chodziłabym do pracy. Pracuje w budżetówce, 3 p. bez windy z koniecznością latania z aktami do przełożonych którzy mają gabinety na parterze. Za mnie jest ktoś inny na zastępstwo i moja obecność tylko stwarzałaby problemy. Do tego dochodzi aspekt finansowy na l4 mam średnio o 250-350 złoty więcej i nie wydaje 300 złotych na dojazdy. Można pisać o rozwoju zawodowym, u mnie i tak nie ma szans na awans czy naukę czegoś nowego. A takie gadanie o leniach jak wyżej jest śmieszne ;)
    ps. nie utyłam 30 kg :P

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 28 marca 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo, że są kobiety "niestworzone" do pracy - i przy pierwszej nadarzającej się okazji lecą na L4. Zresztą dużo mężczyzn tak ma i tego się nie zmieni.

    Ja jeszcze pracuję ale coraz ciężej mi wstawać rano do pracy (powróciły mdłości :/), odzywają się moje problemy z kręgosłupiem i do tego doszło bolesne twardnienie brzucha pod koniec pracy. Jestem po rozmowach z pracodawcą i z moim lekarzem stwierdziliśmy, że to będą moje ostatnie dni w pracy, szef już ma na moje miejsce zastępstwo - dopinam projekty i będę się żegnać :) Trochę żałuję, że w takim momencie, bo u mnie zawsze się dużo dzieje ale obecnie to wyjątkowo interesujące rzeczy bym robiła no ale zdrowie moje i mojej córci jest w tym momencie dla mnie najważniejsze. Macierzyński planuję na rok ale wcale nie jest powiedziane, że nie wrócę wcześniej :)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ