X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr pozycja malca w brzuszku
Odpowiedz

pozycja malca w brzuszku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 15 września 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Częśćć dziewczyny . Ja z kolei mam takie nie typowe pytanie bo
    Mój synek w 28 tc był ułożony miednicowo czyli główka u góry
    w 29 tc czułam ze kopie mnie kolo zżołądka i się obrócił
    W 30 tc czuje żnow jak kopie mnie na dole ppod pepkiem
    i rzecz w tym czy jest możliwe ze dziecko zmienia tak często pozycję .? Czy po prostu może mi się wydawać .

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 16 września 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jedno, i drugie. Jeszcze ma sporo miejsca, żeby się kręcić, ale może też ci się wydawać, że inaczej czujesz (ja tak miałam i aż raz z paniki pojechałam na dodatkowe USG w nd).

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ