X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Poziom wód płodowych
Odpowiedz

Poziom wód płodowych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • BabyMama Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mam takie pytanie. Otoż 5 tygodni temu byłam w szpitalu i miałam robione USG w trakcie którego stwierdzono poziom wód tzn AFI na 16. Dzisiaj miałam robione w trakcie wizyty u gin kolejne USG i poziom wód wyniósł już 10. ( Dodam że nie był to mój ginekolog więc nie mogłam się go zapytać bo po USG i wręczeniu mi odpisu z wyniku wyszedł i poszedł do swoich pacjentek) . Obecnie 36 tc. Zaczynam się martwić takim spadkiem poziomu wód. Czy to są sączące się wody czy z wiekiem ciąży jest ich po prostu mniej? Wizytę mam dopiero za 6 dni, położna wyjechała na urlop więc muszę prosić Was o doświadczenia. Pozdrawiam! :)

    P.
  • appee Ekspertka
    Postów: 240 190

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziom 10 jest ok. Ja w 30tc miałam 7 i lekarz nic nie mówił, teraz wzrosło do 16. Od 6 do 20AFI moja gin mówi, że nie ma się co czepiać:)

    Zosiuleńka:)
    https://www.maluchy.pl/li-72083.png

    ex2bvcqgf0ivz93s.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ