X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr powiększone węzły chłonne
Odpowiedz

powiększone węzły chłonne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy którejś z was zdarzyło się powiększenie węzłów chłonnych w ciąży bez wyraźnej przyczyny? Ja mam delikatnie ( wyczuwalna kuleczka wielkości małego koralika) i lekko bolesne węzły chłonne lewej pachy a nie jestem chora, 2 tygodnie temu miałam badania krwi włacznie z CRP i wszystko było w normie. Jedyne do czego można się przyczepić do opryszczka na ustach, którą mam już niestety 3 raz w ciaży :/ może z powodu tej opryszczki? W końcu to wirus

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heej, ja mam powiększone węzły szyjne od zapalenia dziąseł:) mam strasznie czerwone i krwawią, a Crp mam w normie. One zawsze powiększają się przy stanach zapalnych, mysle że może być od opryszczki

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4181

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulina - jak najbardziej może to być od tego. Jeśli mam wysyp pryszczolów na buzi to zazwyczaj mam powiększone i lekko bolące węzły chłonne na szyi, powiększone też mogą Ci zostać po przebytym wcześniej jakimś stanie chorobowym, mi tak zostało np. w pachwinach po koszmarnym zapaleniu pęcherza :/

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ