BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > III trymestr > potrzebuje pomocy
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

martusia85
Koleżanka
1

Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
hej wszystkim mamusia przyszlym juz obecnym;)jestem w 38 tyg ciazy to moja druga ciaza a pisze bo potrzebuje porady.mieszkam w anglii gdzie lekarz nie bada przez cala ciaze..ogolnie jakies 5 tyg temu obnizyl mi sie brzuch i z tego jak sie domyslam od 2 tyg odchodzi mi czop sluzowy przypomina jakas galaretke gesta zglaszalam to poloznej ale mowi ze to normalne.od paru dni czuje ciagnacy brzuch i strasznie mi sie napina czuje tez bol w dole krzyza i od wczoraj bol w pachwinach a ruychy dziecka staly sie mniej wyczuwaLNE CO WY O TYM MYSLICIE CZY TO MOZE BYC POCZATEK CZY RACZEJ MOJ ORGANIZM SIE DOPIERO PRZYGOTOWUJE??DODAM ZE WIECZOREM JAK SIE POLOZE TO CZUJE NAPINANIE SIE W POCHWIE A JAKIS TYDZ TEMU DOSTALAM ROZWOLNIENIA TYLKO NIE WIEM CZY TO NIE WYNIK STRESU..PROSZE NAPISZCIE CO O TYM MYSLICIE??

pakima
Autorytet
203

Wysłany: 30 kwietnia 2015, 11:06
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mam to samo od 2 tygodni jakoś. Niech zbada Cię lekarz w jakim stanie jest szyjka, ja po wczorajszym KTG dostała nakaz pojawienia się w szpitalu jak poczuję jakikolwiek skurcz nawet ten nie regularny, bo mogę nie zdąrzyć urodzić dziecka w szpitalu (mam 10 minut do szpitala). Narazie jednak siedzę i się w miarę oszczędzam, bo nie jest mi na rękę leżeć przed majowy weekend gdzie nikt mą się fachowo nie zajmie.

impossible
Przyjaciółka
44

Wysłany: 30 kwietnia 2015, 11:44
Cytuj | (0) | Zgłoś
Powiem Wam dziewczyny, że chyba przestanę narzekać na polską służbę zdrowia, kiedy czytam, jak opieka wygląda za granicą ;/

Trzymam za Was kciuki i oby wszystko było OK !!

Nasze Aniołki [*] 25.04.2014

f2w3dqk3drdfpwmi.png

martusia85
Koleżanka
1

Wysłany: 1 maja 2015, 19:46
Cytuj | (0) | Zgłoś
tak to prawda w Polsce czasem narzekamy na opieke medyczna ale teraz widze i wiem ze nie ma co narzekac..tu nie ma zadnych badan ginekologicznych..wiec tak naprawde nie wiadomo co dzieje sie w srodku a usg sa tylko 2..badania moczu sa tylko ale smiech bo badanie jest przeprowadzane za pomoca paska papieru jesli zmieni kolor wtedy jest wynik..

karmar
Ekspertka
129

Wysłany: 8 lipca 2015, 12:26
Cytuj | (0) | Zgłoś
A ja marudzę,że po każdej wizycie mam stos badań do zrobienia i na laboratorium już patrzeć nie mogę... Chyba przestanę narzekać,bo w sumie wolę przegięcie w tą stronę...

roloe6ydvdtq0ow3.png
uwo9c6edarwh2iat.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)