X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr potrzebuje pomocy
Odpowiedz

potrzebuje pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • martusia85 Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wszystkim mamusia przyszlym juz obecnym;)jestem w 38 tyg ciazy to moja druga ciaza a pisze bo potrzebuje porady.mieszkam w anglii gdzie lekarz nie bada przez cala ciaze..ogolnie jakies 5 tyg temu obnizyl mi sie brzuch i z tego jak sie domyslam od 2 tyg odchodzi mi czop sluzowy przypomina jakas galaretke gesta zglaszalam to poloznej ale mowi ze to normalne.od paru dni czuje ciagnacy brzuch i strasznie mi sie napina czuje tez bol w dole krzyza i od wczoraj bol w pachwinach a ruychy dziecka staly sie mniej wyczuwaLNE CO WY O TYM MYSLICIE CZY TO MOZE BYC POCZATEK CZY RACZEJ MOJ ORGANIZM SIE DOPIERO PRZYGOTOWUJE??DODAM ZE WIECZOREM JAK SIE POLOZE TO CZUJE NAPINANIE SIE W POCHWIE A JAKIS TYDZ TEMU DOSTALAM ROZWOLNIENIA TYLKO NIE WIEM CZY TO NIE WYNIK STRESU..PROSZE NAPISZCIE CO O TYM MYSLICIE??

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam to samo od 2 tygodni jakoś. Niech zbada Cię lekarz w jakim stanie jest szyjka, ja po wczorajszym KTG dostała nakaz pojawienia się w szpitalu jak poczuję jakikolwiek skurcz nawet ten nie regularny, bo mogę nie zdąrzyć urodzić dziecka w szpitalu (mam 10 minut do szpitala). Narazie jednak siedzę i się w miarę oszczędzam, bo nie jest mi na rękę leżeć przed majowy weekend gdzie nikt mą się fachowo nie zajmie.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • impossible Przyjaciółka
    Postów: 71 44

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam dziewczyny, że chyba przestanę narzekać na polską służbę zdrowia, kiedy czytam, jak opieka wygląda za granicą ;/

    Trzymam za Was kciuki i oby wszystko było OK !!

    Nasze Aniołki [*] 25.04.2014

    f2w3dqk3drdfpwmi.png
  • martusia85 Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 1 maja 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak to prawda w Polsce czasem narzekamy na opieke medyczna ale teraz widze i wiem ze nie ma co narzekac..tu nie ma zadnych badan ginekologicznych..wiec tak naprawde nie wiadomo co dzieje sie w srodku a usg sa tylko 2..badania moczu sa tylko ale smiech bo badanie jest przeprowadzane za pomoca paska papieru jesli zmieni kolor wtedy jest wynik..

  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 8 lipca 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja marudzę,że po każdej wizycie mam stos badań do zrobienia i na laboratorium już patrzeć nie mogę... Chyba przestanę narzekać,bo w sumie wolę przegięcie w tą stronę...

    qXNVp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ