X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Popuszczanie ?
Odpowiedz

Popuszczanie ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marjotka Autorytet
    Postów: 422 277

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiec tak, jestem w 33 tc. Od kilku dni zauwazylam cos dziwnego, mianiowicie gdy chce minsie siku, normalnie czuje, ide robie co trzeba, wycieram sie, wstaje z wc i co ? Leci mi po nogach.... czasem ubiore juz bielizne i minute pozniej czuje ze mam mokro. Nie wiem teraz czy to normalne, vzy powinnam sie martwic ? Lekarz za tydzien....

    Żyje swoim życiowym mottem<" Dopóki oddycham, nie tracę nadziei..." > ,
    74dii09ks5ackuu5.png
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się już teraz kilka razy zdarzyło dokładnie tak samo: wstaje, już chwytam za ciuchy i CHLUP na spodnie! Zakładam, że to dziecko się rusza i coś tam przyciska. 33t to już daleko, więc ma prawo uciskać na wszystko :)

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się nie zdarzyło popuścić w gacie, ale czuję że niedługo to nastąpi :). Parę razy miałam taką sytuację że wstawałam z kibelka ,a tu dalej ciekło.

    Pewnie dziecko uciska na pęcherz,a że puszczamy zwieracze ,to leci i leci :)

  • sylani Koleżanka
    Postów: 69 4

    Wysłany: 21 lipca 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że to jest jak najbardziej normalne :)
    Maluch uciska na pęcherz praktycznie non stop, miejsce w brzuszku się kończy. W moim przypadku, a noszę wkładki praktycznie od początku ciąży, zdarza się wymieniać je częściej bo również niektóre są "mokre".

    m3sx9jcgj726xfjv.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ