X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Pomoc studentce :)
Odpowiedz

Pomoc studentce :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Studentka Kasia Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 31 lipca 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny :)
    Mam do Was dość nietypową sprawą :) Piszę pracę magisterską na temat spożycia składników mineralnych w czasie ciąży i mam wielką prośbę! Czy znalazłyby się wśród Was chętne żeby wypełnić ankiety? Z racji tego, że oprócz zwykłej ankiety trzeba wypełnić jeszcze trzydniowe bieżące notowanie spożycia pokarmów mam wielki problem z zebraniem potrzebnej liczby ankiet i jesteście moją ostatnią deską ratunku :( Jeśli któraś z Was chciałaby poświęcić trochę czasu i mi pomóc proszę piszcie na mój meil: [email protected] wtedy podeślę ankiety i ewentualnie odpowiem na pytania :) Oczywiście wynikami się podzielę, może akurat się przydadzą w obecnej ciąży czy też kolejnej!
    Pozdrawiam oraz dziękuję z góry!!

    Kasia
  • Studentka Kasia Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 3 września 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ponownie :) tym razem wysyłam ankietę w szybkiej formie wystarczy wejść i zaznaczyć odpowiedzi :) bardzo, bardzo proszę o pomoc! :)

    https://www.survio.com/survey/d/N2A6G9I3V6M4M5T8E

    kicia 123 lubi tę wiadomość

    Kasia
  • Aneczka131 Koleżanka
    Postów: 94 15

    Wysłany: 4 września 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobione

    Aneczka

    "W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca."
    b9f0d9e2f3606e20eb99569052284c0c.png
    Kalendarz ciąży BellyB
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 13 października 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszło:-)

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ