X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Położenie pośladkowe
Odpowiedz

Położenie pośladkowe

Oceń ten wątek:
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 28 lipca 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    36+0 dziś u mnie na USG dalej ułożenie miednicowe :( w czwartek ustalanie terminu CC, jestem rozczarowana i rozbita :(

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 04:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11 sierpnia mam ostatnia wizytę u gin, a potem czekać na rozwój wypadków. Ale jak się młody nie przekrecil to naprawdę nie wiem co zrobię :( Będę z nią rozmawiać o ewentualnej cesarce...

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie termin CC na 14 sierpnia... nie spodziewałam się takiej sytuacji i że nie urodzę naturalnie. no cóż może przy drugiej ciąży się uda

    w4sqdqk3shg1dimh.png
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ