BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > III trymestr > Położenie dziecka..pomocy!
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Monys2588
Koleżanka
Postów: 127
7

Wysłany: 25 listopada 2022, 16:35
Cytuj | (0) | Zgłoś
Czy ktoś miał podobny problem?jestem obecnie w 32 tygodniu ciąży..ciąża wysokiego ryzyka wcześniej trzy poronienia i poród przedwczesny☹️na USG trzeciego trymestru inny lekarz wykrył częściowa przegrodę macicy..(nie jest potwierdzone)ale moje zmartwienie dotyczy położenia dziecka...od dłuższego czasu jest miednicowo jestem już przygotowana do CC ale chodzi o to że główka cały czas jest z lewej strony pupa jakby z drugiej i nóżki na dole☹️wiem że może już się nie obrócić ale czy miał ktoś tak żeby ta główka była od miesiąca w jednym miejscu?😭jak narazie wszystko jest dobrze tylko martwię się czy nic nie będzie dziecku?jakieś krzywe czy coś w tym stylu☹️lekarz nie widzi problemu a ja jeszcze miesiąc mam tak chodzić☹️

monia29

izaz123
Autorytet
Postów: 788
848

Wysłany: 30 listopada 2022, 09:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej. Ja mam macice jednorozna i maly lezy w takiej samej pozycji od.20 tc a teraz juz 34. Lekarz nic nie mowil ze cos moze byc nie tak. Chociaż z tego co slyszalam dziecki z położenia miednicowego moga miec jakies asymetrie ktore koryguja się po porodzie.

age.png


Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)