X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Położenie dziecka..pomocy!
Odpowiedz

Położenie dziecka..pomocy!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monys2588 Koleżanka
    Postów: 127 7

    Wysłany: 25 listopada 2022, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś miał podobny problem?jestem obecnie w 32 tygodniu ciąży..ciąża wysokiego ryzyka wcześniej trzy poronienia i poród przedwczesny☹️na USG trzeciego trymestru inny lekarz wykrył częściowa przegrodę macicy..(nie jest potwierdzone)ale moje zmartwienie dotyczy położenia dziecka...od dłuższego czasu jest miednicowo jestem już przygotowana do CC ale chodzi o to że główka cały czas jest z lewej strony pupa jakby z drugiej i nóżki na dole☹️wiem że może już się nie obrócić ale czy miał ktoś tak żeby ta główka była od miesiąca w jednym miejscu?😭jak narazie wszystko jest dobrze tylko martwię się czy nic nie będzie dziecku?jakieś krzywe czy coś w tym stylu☹️lekarz nie widzi problemu a ja jeszcze miesiąc mam tak chodzić☹️

    monia29
  • izaz123 Autorytet
    Postów: 1129 980

    Wysłany: 30 listopada 2022, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja mam macice jednorozna i maly lezy w takiej samej pozycji od.20 tc a teraz juz 34. Lekarz nic nie mowil ze cos moze byc nie tak. Chociaż z tego co slyszalam dziecki z położenia miednicowego moga miec jakies asymetrie ktore koryguja się po porodzie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ