X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Pogorszenie wzroku
Odpowiedz

Pogorszenie wzroku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy w 3 trymestrze zauwazylyscie u siebie pogorszenie wzroku?

  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ale zauwazyłam co spowodowało że na poczatku wpadłam w panikę. Potem jednak wczytałam sie w temat oraz skonsultowałam to z moim ginekologiem. I nie jesteśmy same, wiele kobiet odczuwa takie dolegliwości.

    Jest to jednak odwracalne. Sama po prostu kupiłam sobie na ten okres niedrogie okulary do czytania.

    Po urodzeniu dziecka natomiast wada się cofnęła (dodatkowo trochę sobie ćwiczyłam wzrok).
    Jeśli szukasz okularów do czytania zobacz sobie tutaj
    https://c-o.com.pl/okulary-do-czytania,cp7,pl.html

    Maja dobre ceny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2020, 13:48

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ