X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr podnoszenie rąk do góry
Odpowiedz

podnoszenie rąk do góry

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • prezprez Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 20 listopada 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to jest z podnoszeniem rak do gory? ja rzumiem ze wieszac firanek nie mozna bo po pierwsze to wysilek no i rzeczywisice dlugo trzyma sie rece w gorze . ale to znaczy ze nawet nie moge siegnac czegos z wyzej polki? staram sie pilnowac ale odruchowo nieraz cos po prostu siegne kubek czy w sklepie czekolade ktora jet na wyzszej polce. tak jak dzisiaj kiedy siegalam wyciskarke do sokow stanelam na palcach , wyciagnelam reke a potem poczulam wyrzuty sumienia. jak to wyglada??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dajmy się zwariować. Mycie okien czy wieszanie firanek można sobie odpuścić, ale od sięgnięcia po kubek nic się nie stanie :).

  • Gosiaczek1509 Koleżanka
    Postów: 58 4

    Wysłany: 21 listopada 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie można długo rąk trzymać w górze chodzi o to że zaburza to krążenie i możesz mieć zawroty głowy i utracić równowagę.

    Aniołek 9tc (*) 10.02.2017

    Kochany synuś Sebastian 07.12.2018 :*:*:*
    dxoml6d8w2mqpznm.png
  • Kaj Autorytet
    Postów: 922 293

    Wysłany: 23 listopada 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez przesady... większość tego typu "zakazów" to stare zabobony naszych babć. Tak jak i korali nie powinno się nosić, bo dziecko będzie owinięte pępowiną.
    Normalnie myję okna, wieszam firanki. Póki ciąża przebiega prawidłowo można robić wszystko normalnie- wiadomo z umiarem, nie przemęczać się itp. Ale bez jakiś szalonych zakazów.

    ukdy82c3jvhxu38m.png

    tb73k6nl2pyu28tq.png
  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 25 listopada 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem o co chodzi z tym podnoszeniem rąk. Chodzę na fitness ciążowy i przerobiłam trzy instruktorki i zawsze na zajęciach są różne ćwiczenia z podnoszeniem rąk.

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też wydaje mi się, że nie ma co przesadzac. Ja na to nie zwracałam uwagi..

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ