Letnia promocja w BellyBestFriend!

Aktywuj abonament Premium w BellyBestFriend od dziś do 31 sierpnia a otrzymasz od nas prezent:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie!

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie!

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie!

Z abonamentem BellyBestFriend możesz korzystać również z KidzFriend oraz OvuFriend!

Promocja trwa do 31 sierpnia 2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > III trymestr > podnoszenie rąk do góry
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

prezprez
Debiutantka
0

Wysłany: 20 listopada 2018, 18:48
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jak to jest z podnoszeniem rak do gory? ja rzumiem ze wieszac firanek nie mozna bo po pierwsze to wysilek no i rzeczywisice dlugo trzyma sie rece w gorze . ale to znaczy ze nawet nie moge siegnac czegos z wyzej polki? staram sie pilnowac ale odruchowo nieraz cos po prostu siegne kubek czy w sklepie czekolade ktora jet na wyzszej polce. tak jak dzisiaj kiedy siegalam wyciskarke do sokow stanelam na palcach , wyciagnelam reke a potem poczulam wyrzuty sumienia. jak to wyglada??

[konto usunięte]

Wysłany: 21 listopada 2018, 13:30
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nie dajmy się zwariować. Mycie okien czy wieszanie firanek można sobie odpuścić, ale od sięgnięcia po kubek nic się nie stanie :).

Gosiaczek1509
Koleżanka
4

Wysłany: 21 listopada 2018, 19:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nie można długo rąk trzymać w górze chodzi o to że zaburza to krążenie i możesz mieć zawroty głowy i utracić równowagę.

Aniołek 9tc (*) 10.02.2017

Kochany synuś Sebastian 07.12.2018 :*:*:*
dxoml6d8w2mqpznm.png

Kaj
Autorytet
293

Wysłany: 23 listopada 2018, 15:14
Cytuj | (0) | Zgłoś
Bez przesady... większość tego typu "zakazów" to stare zabobony naszych babć. Tak jak i korali nie powinno się nosić, bo dziecko będzie owinięte pępowiną.
Normalnie myję okna, wieszam firanki. Póki ciąża przebiega prawidłowo można robić wszystko normalnie- wiadomo z umiarem, nie przemęczać się itp. Ale bez jakiś szalonych zakazów.

ukdy82c3jvhxu38m.png

tb73k6nl2pyu28tq.png

Jvm
Autorytet
242

Wysłany: 25 listopada 2018, 16:44
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja nie wiem o co chodzi z tym podnoszeniem rąk. Chodzę na fitness ciążowy i przerobiłam trzy instruktorki i zawsze na zajęciach są różne ćwiczenia z podnoszeniem rąk.

judysia86
Przyjaciółka
63

Wysłany: 5 grudnia 2018, 12:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
Też wydaje mi się, że nie ma co przesadzac. Ja na to nie zwracałam uwagi..

"Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba"

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)