X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Podanie immunoglobuliny anty-D w 28 tygodniu ciąży
Odpowiedz

Podanie immunoglobuliny anty-D w 28 tygodniu ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • olkakarolka Ekspertka
    Postów: 250 185

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakbyście jeszcze szukały to tu można kliknąć https://ktomalek.pl/
    Jak ja potrzebowałam, to był mega deficyt i zapłaciłam 500zł. Ginekolog mówił, że znowu coś gadają na temat tego żeby podawać i że zalecane. Jak widać mają momenty.. że jak jest to podawać a jak nie ma to nie. Dziwne.

    qb3c2n0afku740kd.png

    mhsvj44j7zycx2gc.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ