X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Płeć dziecka w 3 trymestrze
Odpowiedz

Płeć dziecka w 3 trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pani-ka Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 11 maja 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) miałyście taką sytuację że dopiero w 3 trymestrze, na usg III trymestru dowiedziałyście się jaką płeć będzie miało dziecko? Jestem w 28 tygodniu i nadal nie wiem. W pierwszej ciąży na usg w 32 tygodniu lekarz stwierdził że już za późno żeby to sprawdzić :/

    1f11cdbe84.png

    relg8rib7k4p51z3.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 11 maja 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani-ka ja wiem od 14 tygodnia, potem z kolejnym usg się potwierdzało że dziewczyna :)

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 11 maja 2016, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dowiedziałam się gdzieś w 27 tygodniu. Na połówkowym nie było widać a teraz to faktycznie już ciężko cokolwiek sprawdzić ;) Będziesz miała niespodziankę ;)

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • Karina1989 Autorytet
    Postów: 988 414

    Wysłany: 11 maja 2016, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dowiedziałam na USG w 30t1dc...mam ładne zdjęcie jajeczek ;) Wcześniej nie było widać...

    Z córcią nie wiedziałam w ogóle, bo się chowała i nie było widać nic...albo było widać, ale lekarka nie chciała powiedzieć...nie robił mi mój lekarz tylko inna babka, która ma dziwne uprzedzenia do mówienia rodzicom płci w ciąży...dopiero później dowiedziałam się, że ona wielu rodzicom płci nie mówi...

    f2wl3e5e2woqb9gd.png
    zem3krhmp272sip5.png
  • Pani-ka Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 12 maja 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuniusia ja też w 14 tygodniu dowiedziałam się że chłopak, w 20 też a w 25 córka, zaznaczę że każde usg robione u innego lekarza :P

    1f11cdbe84.png

    relg8rib7k4p51z3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ