X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Plamienie po badaniu
Odpowiedz

Plamienie po badaniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 19 listopada 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki dziś zauważyłam na papierze sporą ilość krwi jednak jestem po wizycie u gin(wczoraj wieczorem byłam)
    Nie jest to ten cały czop ponieważ śluzu w tym nie ma(raczej )
    Czyli albo po sprawdzeniu rozwarcia albo tym sprawdzaniem pani doktor pomogła szyjce i może się rozszerzać ?

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, ja po każdym badaniu na tym etapie plamiłam

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 20 listopada 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak to byl czop z duza iloscia krwi

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jednak dużo się dzieje u ciebie . Eh . A u mnie wciąż cisza ; ((

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 21 listopada 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maj wrote:
    No to jednak dużo się dzieje u ciebie . Eh . A u mnie wciąż cisza ; ((
    Dzieje się nie dzieje trudno stwierdzić...na IP lekarz stwierdził że mogę zaraz urodzić a mogę tydzień tak przechodzić, w czwartek było 2 cm rozwarcia więc tak średnio wszystko się posuwa

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 23 listopada 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak . Kurcze tez bym chciała juz urodzić .. strasznie mnie to meczy juz .. wstaje rano i ciągłe zastanawiam się czy to dziś czy dalej jeszcze mam tak chodzić eh .. a jak przygotowanie dopporodu .? Stres jest .?

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 24 listopada 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stres to ja mam jak mam wracać do szpitala i znowu do domu...wkur** mnie to strasznie żarty sobie robią.Od tygodnia odchodzi mi czop z krwią rozwarcie cały czas 1-2cm zero skurczy i tak jutro jadę już 3 raz do szpitala :/ bo za każdym razem doktor każe mi się już zgłosić i zostać a przychodzi co do czego nie chcą mnie przyjąć.Powyzywam tam jutro wszystkich jak znowu będzie taka sama sytuacja...

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 24 listopada 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga a próbowałaś z wiesiołkiem? U mnie rozwarcia 0...

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 24 listopada 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha . No w niektórych szpitalach tak już jest . Moja kuzynka była tak odsylana do domu prawie do 42 tc. . I co okazało się ze aż mały miał krwiaka na główce od przenoszenia .. masakra . Az w końcu zbadał ja lekarz który się znał na tym ( trafiła na starszego faceta ) i ja nawet tak opierdolil ze tak długi zwlekala .. a przecież szpital przyjąć jej nie chciał .. no i jak wtedy zrobiła grande w szpitalu .. ;)) normalnie masakra była ..
    ;))
    Ja tego tez nie rozumiem czemu tak jest .. moim zdaniem jak tak wysyłają do domu a jutro przyjść to kompletny bez sens .. mogli by zostawić na jeden dzień chociaż obserwacji i wtedy stwierdzić czy się coś dzieje czy nie .

    aneczka1983 lubi tę wiadomość

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 24 listopada 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maj dokładnie. Dla mnie to też nie do pojęcia. Jak sobie po myślę, że przez tam e przenoszenie można stracić dziecko to nóż mi się otwiera...

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 24 listopada 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I moja mama sie juz zdenerwowala zadzwonila do lekarki a ta ze proponowala zebym zostala a ja nie chcialam...ciekawe jak mnie nikt nie chcial przyjac

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 24 listopada 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świństwo!

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ