X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr "Pierwszy rok z życia dziecka" Gina Ford
Odpowiedz

"Pierwszy rok z życia dziecka" Gina Ford

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AqusiQ Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Czy macie w pdfie w/w książkę? mam jeszcze chwilę do rozwiązania i chciałabym ją przejrzeć, słyszałam że bardzo pomocna.

    Z góry dziękuję za pomoc!

    3jgxp07wp1l9pirn.png
    93scqh4ssispbe1s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątpie, że znajdziesz. Ja też szukałam na różnych stronach aż w końcu udało mi się kupić na allegro używaną za 15zł.

    AqusiQ lubi tę wiadomość

  • AqusiQ Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvuszka, dziękuję za informację. Jak ją oceniasz?

    3jgxp07wp1l9pirn.png
    93scqh4ssispbe1s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AqusiQ wrote:
    Sylvuszka, dziękuję za informację. Jak ją oceniasz?

    Bardzo dobrze. Jest napisana niefachowym, prostym językiem, mnóstwo porad (również dla ojców). Na pewno warto ją przeczytać jeszcze przed porodem, a potem systematycznie co miesiąc, bo tak rozdziały są podzielone. Są opisane rzeczy dla niektórych banalne, ale jak dla kogoś (np. dla mnie), kto nie miał nigdy do czynienia z bobasem i zwykłe przewijanie czy ubranie może stanowić problem, są bardzo przydatne. Także jakbym nie trafiła na okazje w internecie to kupilabym w księgarni, bo warta jest swojej ceny (a jakiś czas temu widziałam ją w empiku za 50zł).

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ