X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Odstawienie luteiny pod koniec ciąży
Odpowiedz

Odstawienie luteiny pod koniec ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 12 listopada 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które biorą luteine, kiedy odstawiacie i czy znacie przypadki że po odstawieniu poród nadszedł szybciej? :D
    Jestem prawie w połowie 37 tc i od dziś lekarz kazał odstawiać, strasznie sie stresuje że coś się ruszy szybciej, wiem że to juz dobry czas na rodzenie ale mimo wszystko jest to stresujące ze w każdej chwili może coś się zadziać :D

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez luteiny też nie wiesz kiedy.
    Ja chodziłam 3tyg z rozwarciem które postępowało bałam się ze wody odejdą np w autobusie :-).
    Bez obaw dziecko samo zadecyduje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz chyba pisałam na innym wątku ze po odstawieniu luteiny w 35 tyg skurcze minęły i nic do dziś nie chce się rozkręcić.. a chodzę z rozwarcie i bez szyjki. Ba chodzę.. myje podłogi i spacery i seksy i nic.. a tak chciałabym juz urodzić.. ma te chwile luteina jest dla mnie przereklamowana ;)

  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 13 listopada 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy odstawiałyście luteine z dnia na dzień czy pod koniec miałyście zmniejszoną dawkę?

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila84 wrote:
    Dziewczyny czy odstawiałyście luteine z dnia na dzień czy pod koniec miałyście zmniejszoną dawkę?
    ja z dnia na dzien ale to byl 35 tydzien ciazy...

  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 13 listopada 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info
    Wstępnie też mam brać do 35 tygodnia ale jak to będzie w praktyce to zobaczymy ;-)

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 14 listopada 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też z dnia na dzień w 37 tc i 2 dzień.

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • mareczkowa Koleżanka
    Postów: 90 18

    Wysłany: 18 listopada 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też odstawiłam z dnia na dzień ok. 30 tc. Też mam obawy, że coś się przyśpieszy, ale narazie jest ok.

    p19u3e3keqh6k6fi.png
    3jvzanlilcl7l3tn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ