X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Obrzęk warg sromowych
Odpowiedz

Obrzęk warg sromowych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstydliwa sprawa trochę ale od jakiegoś tygodnia pojawił się u mnie obrzęk warg sromowych,bolesny i utrudniający życie. Czy któraś z Was miała podobny problem? Co pomogło?

  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 17 lutego 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem, obrzęk i nawet lekkie zasinienie warg sromowych to typowy objaw dla żylaków w pochwie- niestety nie podpowiem jak się to leczy, pewnie już po ciąży dopiero jakąś heparyna albo diosmina... najlepiej zapytaj ginekologa :)

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 18 lutego 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zupełnie normalne pod koniec ciąży, nie ma co się martwić. Przejdzie jak urodzisz. Dziecko uciska naczynia krwionośne, stąd są obrzęki, a zwłaszcza w kroku bo tam napiera główka, szczególnie wtedy kiedy stoisz. Grawitacja :)

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zejdzie po porodzie :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Decadence Autorytet
    Postów: 374 201

    Wysłany: 26 lutego 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lukrecja, to normalne, ale warto ginowi powiedzieć - koleżanka miała podobnie i dostała jakieś zastrzyki z heparyny bodajże. Mała urodziła się zdrowa, a jej po porodzie minęło jak ręką odjął.:-)

    ckaidqk32wjzio9b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ