X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr nietypowe pytanie
Odpowiedz

nietypowe pytanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • natalson Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    drogie mamy cz to mozliwe, ze podczas orgazmu odeszly mi wody?? boje sie strasznie ze tak moglo byc choc nie zauwazylam zadnego czopu, dziecko fika a mnie nic nie boli.. co myslicie? ;(

    lipcowa mamusia
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wód masz ok 1 litra, więc raczej zauważysz, że odeszły :)
    Jest możliwość sączenia się wód, wtedy moczysz każdorazowo wkładkę higieniczną.
    Wody produkują się cały czas, więc to nie jest tak że odejdą i już. Tyle wiem z teorii,ja też często panikowałam.
    Kup w aptece papierki lakmusowe lub umów się do lekarza po prostu

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w moim przypadku po stosunku zawsze leje sie ze mnie "woda" :P pozostalosci nasienia.

    jak bylam pod koniec ciazy mialam bez przerwy schize ze cos mi mokro i to moga byc wody saczace. szczerze nie wiem co to bylo moze sluz po prostu, poziom wod mi lekarz sprawdzal i bylo ok. ale mu nie wierzylam bo on jakis taki system olewczy wg mnie stosował. i stresowalam sie niepotrzebnie. a ostatecznie synek wyskoczyl sobie miesiac wczesniej zadowolony, pecherz musieli przebijac bo nie chcialo poplynac :P

    kup papierek sprawdz, albo idz do gina i sie nie stresuj :)

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ