X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Nerwy/emocje...
Odpowiedz

Nerwy/emocje...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lody taaaak...:D Lody to teraz najpiekniejsza rzecz na świecie...:P
    Marti! Nie płakaj mi...Musisz byc twarda! MY wszystkie musimy...
    Przeszłyśmy juz duzo i ze wszystkim dałyśmy radę...Ze wszystkim!! I jestesmy teraz silniejsze no nie? ;-)
    To po porodzie-jaki by nie był -będziemy juz tak silne,ze masakra :-)
    Pamietaj tylko o tym,ze robisz to TYLKO dla niego-nikt inny sie nie liczy-dasz mu życie :-) To jest chyba najlepsza motywacja,żeby dać rade...
    Jak to pisze,to juz sama sie nakręcam,ze to wszystko dla dziecka...
    Nikt inny za nas tego nie zrobi-nie urodzi...
    Bartusiowi tak dobrze w Twoim brzuszku...wie,ze będziesz wspaniałą mamą,wiec daj mu to wszystko-tą miłość,opiekuńczość i najwspanialsze chwile...
    Myśl tylko o tym,ze będziesz go miała niedlugo przy sobie...
    Glowa do góry i na przód :-) Cale życie przed nami! I caly najlepszy czas przed nami! Przejdziemy poród i zaraz o nim zapomnimy,bo dzidzia da tyle szczęścia i radości,ze juz o niczym nie będziemy myśleć,tylko o naszych skarbach:-)
    Twardo Marti!! Pamietaj,ze jestem z Tobą!!! :-*

    zuzka.mom, Martika87, Misi@ lubią tę wiadomość

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje kochana i vice versa :) :*

    dddodiii lubi tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ