X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Monural i pimafucin
Odpowiedz

Monural i pimafucin

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któras zażywała moze to na infekcje pecherza i pochwy? Cos mi sie chyba przypaletało i lekarka zapisala te dwa antybiotyki ale teraz boje sie ze moga zaszkodzić dzidzi.. tak wiem.. lekarz wie niby lepiej , ale chce wiedziec czy macie jakies doswiadczenia z tymi lekami ?

  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 6 maja 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pimafucin ja stosowalam juz w pierwszym trymestrze wiec jest ok

  • olutka89 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też dostałam receptę na Pimafucin na infekcję od swojej p. Doktor.

  • Nati91 Przyjaciółka
    Postów: 120 79

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już dwa razy stosowałam Pimafucin, działał na krótko i znów infekcja wracała ;(

    40+5 ♥️
  • roxi661 Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 1 lipca 2016, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosowalam rozne specyfiki i infekcje pochwy caly czas wracaly. Odkad zaczelam brac macmirror 500 przeszlo jak reka odjal a naprawde z lekarzem wyprobowalismy wiele lekow. Takze polecam!:)

    roxi661
  • Rencia Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 19 lipca 2018, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj zażyłam Monural- też się boję jak to będzie - w końcu to antybiotyk.
    Mam nadzieję że lekarz wie co robi. Na efekty musze jeszcze poczekać bo dopiero od dzisiaj zacznie działać.
    Mam szczypania przy oddawaniu moczu i lekki ogólny dyskomfort. Jakby nie wynik badania w ogóle bym tego nie zauważyła.

    Renia
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 27 lipca 2018, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rencia wrote:
    Ja wczoraj zażyłam Monural- też się boję jak to będzie - w końcu to antybiotyk.
    Mam nadzieję że lekarz wie co robi. Na efekty musze jeszcze poczekać bo dopiero od dzisiaj zacznie działać.
    Mam szczypania przy oddawaniu moczu i lekki ogólny dyskomfort. Jakby nie wynik badania w ogóle bym tego nie zauważyła.
    Brałam Monural w pierwszym trymestrze przy infekcji, zlecony jeszcze przez lekarza od leczenia niepłodności. Maluch przeszedł pozytywnie wszystkie 3 badania prenatalne, więc myślę że tym bardziej na tym etapie nie masz się co obawiać.

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Av Autorytet
    Postów: 711 827

    Wysłany: 27 lipca 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam dwie dawki Monuralu w 3 trymestrze w związku z zabiegiem urologicznym. Lekarz powiedział, że to jest ich lek z wyboru dla ciężarnych. Więc powinno być ok :)

    f2w3ol2adwu1ceje.png
    Leon :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ