X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Mdłości i wymioty
Odpowiedz

Mdłości i wymioty

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 10 października 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj... Męczą mnie mdłości. Wymiotuję bardzo rzadko. Boli mnie też głową a brzuch boli jakby ktoś mnie od środka nożem ciął. Miewałyście może tak?

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 1 listopada 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też się mdłości pojawiły(o różnych porach dnia) i ból głowy, szczególnie do południa więc jak widać III trymestr nie rozpieszcza :)



    atdc20mm0yebl2pl.png
  • sikorka@ Koleżanka
    Postów: 61 14

    Wysłany: 24 listopada 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez czuje sie strasznie, mdlosci, wymioty I do tego ciagle uczucie parcia na stolec..ehhh

    aneczka1983 lubi tę wiadomość

    sikorka_
    m3sxskjoe9kewgnp.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 25 listopada 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wymiotowałam do 5 miesiąca i od 7 do końca.... :/

    FITop1.png
  • As ieńka Przyjaciółka
    Postów: 98 54

    Wysłany: 25 listopada 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co prawda ani razu nie wymiotowałam , ale mam straszną zgage:/ i bóle brzucha niby to normalne ale już słyszałam , że mam sie ruszać jak mucha w smole ...a ja tak nie potafie .

  • mareczkowa Koleżanka
    Postów: 90 18

    Wysłany: 30 listopada 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też położna kazała "wydłużyć ruchy". Mdłości miewam w nocy, ale to od tej rozpierd...męczącej zgagi.

    p19u3e3keqh6k6fi.png
    3jvzanlilcl7l3tn.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do końca drugiego trymestru nie wiedziałam co to mdłości i zgaga a teraz niestety nadrabiam :-/
    Może macie jakiś sposób jak się pozbyć lub chociaż załagodzić tego okropnego zgagulca?

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • agi88 Ekspertka
    Postów: 231 110

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mleko, migdały w całości do żucia lub ostatecznie można reni :) jak walczę całą ciążę, aha i picie dużej ilości wody też pomaga.

    Lila84 lubi tę wiadomość


    ckaiskjoo29j6f91.png

    relgcwa165pw8251.png
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie mdliło do 16 tygodnia - od tej pory spokój na szczęście :)

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agi88 wrote:
    mleko, migdały w całości do żucia lub ostatecznie można reni :) jak walczę całą ciążę, aha i picie dużej ilości wody też pomaga.
    Mleko i woda nie pomaga, migdały mi przez gardło nie przechodzą :-(
    Może reni spróbuje

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • sikorka@ Koleżanka
    Postów: 61 14

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaviscon podobno pomaga, ja juz nie wiem co stosowac. wczoraj starsznie wymiotowalam caly dzien. niby lekarz powoedzial ze niektore koniety tak maja I tyle..hm

    sikorka_
    m3sxskjoe9kewgnp.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ