X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Mama przy porodzie
Odpowiedz

Mama przy porodzie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • AsiaPoli Autorytet
    Postów: 358 1271

    Wysłany: 30 lipca 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawy watek,tyle czasu na forum,a ja dopiero na niego trafilam,no wiec ja jestem mama ktora byla z corka przy porodzie i powiem wam jak to z mojej strony wyglada.To bylo przezycie prawie tak poruszajace jak moj wlasny porod gdy ja rodzilam 20 lat temu.Byl jeszcze jej narzeczony,polozne sie smialy ze dobry TEAM z nas,bo porod trwal 20 godzin i wymienialismy sie co jakis czas zeby ja wspierac,chcociaz ja sama bylam juz wtedy w ciazy 12 tyg,ciezko troche bylo cala noc i caly dzien,ale warto,wiem ze moja obecnosc jej pomogla,ciagle mi powtarza ze niedalaby razy bez nas.Moze fakt ze mieszkamy teraz w UK,moze ze wszystko sie pozmienialo przez te 20 lat,ale warunki i opieka naprawde swietne,pokoj prywatny gdzie bylo 5 roznych "stanowisk " do rodzenia w roznych pozycjach i w fazie koncowej dwie polozne caly czas z nami,ja rodze za 3 miesiace,oczywiscie mojej cory ze mna nie bedzie,to troche inna relacja niz w duga strone ;)tylko partner,ale chce zeby byla z nami zaraz po porodzie,napewno bedzie mi razniej.no i chcialabym ten sam pokoj ,hehe,mamy bardzo dobre relacje od lat i jesli ktoras jest blisko z mama zwiazana to szczerze polecam wspolny porod ,pozdrawiam :)

    3s4kwbr.png
    04u9k61.png
    Aniołek-17/10/2016 11tc-serduszko przestalo bic 8tc
  • alus21 Ekspertka
    Postów: 140 245

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym bardzo chciała moją mamę przy porodzie jest mega wsparciem :)

    iv099vvjtj9qo0il.png
    i81xxzdvoi2mloma.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja podejrzewam, że moja mama bardziej denerwowałaby mnie przy porodzie. kocham ją, ale jesteśmy inne i często mnie wkurza ;)

    polkosia lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim, u mnie dokładnie to samo :)

    Fatim lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ