X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Macie już imię dla dziecka na 100%?
Odpowiedz

Macie już imię dla dziecka na 100%?

Oceń ten wątek:
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 22 maja 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olala :) wrote:
    Dlatego na to w 30 tygodniu poszliśmy do innego lekarza, gdzie nawet płytę dostaliśmy :D

    Tylko teraz jak wytłumaczyć synkowi skąd w jego szufladzie te wszystkie sukieneczki :D

    Pomyłka w ocenie płci na połówkowym budzi moje wątpliwości względem tego lekarza :O

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 25 maja 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wyobrażam sobie tego, my na połówkowym widzieliśmy wyraźnie pipkę na pierwszym planie, nie wiem jak lekarz mógł się tak pomylić, żenada.

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Olala :) Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 28 maja 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz z certyfikatem, ze ścianą całą w dyplomach, polecany bla bla bla...i oczywiście prywatnie, bo na Karowej wiecznie brak terminów :)

    Ogólnie jest wesoło :)

    uwo93e3kqlvyjjfg.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olala :) wrote:
    Lekarz z certyfikatem, ze ścianą całą w dyplomach, polecany bla bla bla...i oczywiście prywatnie, bo na Karowej wiecznie brak terminów :)

    Ogólnie jest wesoło :)

    No wesoło wesoło...
    Widać papierki można mieć a nie znać się... W gorszy dzień lekarza nie uwierzę bo nawet jesli to nie usprawiedliwia to go wcale ze nie widzi fifoka :P
    U nas na połówkowych lekarz nie miał wątpliwości najmniejszych co do chłopaka (na połówkowych naprawdę dużo już widać skoro ja słabo znająca sie na pokazach usg sama widziałam ze bedzie chłopak i tylko ładnie czekałam aż potwierdzi ze dobrze widzę ;) ) a mój prowadzący poki nie miał pewności to nie mówił zeby właśnie nie bylo takiego jaja...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Minmin Przyjaciółka
    Postów: 129 44

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My od kiedy dowiedzieliśmy się,że będzie syn przeprowadzaliśmy wielkie debaty co do imienia. Jakoś tak na nic nie mogliśmy się zgodzić i w końcu padło na imię Teodor, Teoś :) Starsi w rodzinie kręcili nosami, ale wszystkim młodym bez wyjątku o dziwo imię się podoba nawet bardzo. A wy co myślicie o imieniu Teodor?

    16udvfxml8zdpf2e.png
    zrz63e5e9vi4fvwc.png

  • vivienne0803 Znajoma
    Postów: 21 6

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minmin lepszy w przedszkolu jeden Teodor niż 5 Jasiów czy Tymonów :)

    Minmin lubi tę wiadomość

    NADZIEJA UMIERA OSTATNIA.
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minmin wrote:
    My od kiedy dowiedzieliśmy się,że będzie syn przeprowadzaliśmy wielkie debaty co do imienia. Jakoś tak na nic nie mogliśmy się zgodzić i w końcu padło na imię Teodor, Teoś :) Starsi w rodzinie kręcili nosami, ale wszystkim młodym bez wyjątku o dziwo imię się podoba nawet bardzo. A wy co myślicie o imieniu Teodor?

    Imię ma sie podobać wam, nie otoczeniu ;) oczywiście w granicach rozsądku żeby dziecku krzywdy nie robić :)
    Oryginalnie, raczej mało powtarzalne imię :)

    Minmin lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie, co Cie interesuje opinia innych. Dla mnie Teodor super :)

    Minmin lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teodor super imię :). Mi się Tobias podoba, ale sąsiedzi mają albo Anthony (patrzę na angielskie wersje, bo mamy angielskie nazwisko). Ale, że mamy dziewczynkę to będzie Olivia.

    Minmin lubi tę wiadomość

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • linka220 Autorytet
    Postów: 600 687

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 04:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas będzie Antosia po mojej śp. babci kochanej :)

    Minmin, Glass lubią tę wiadomość

    hchy3e3km5dqv62g.png
    relganlipvgw9clp.png
  • Minns Autorytet
    Postów: 969 977

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się zdecydowaliśmy na Bruna :).
    Dla dziewczynki miała być Izabela. Jak się okazało, że chłopczyk to trochę musieliśmy się nakombinować.

    Minmin lubi tę wiadomość

    wrzesień 2018 - synek <3
  • moro Koleżanka
    Postów: 73 13

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam Wasze komentarze i wniosek jest jeden - rodzina i znajomi w 95% przypadków są albo zaskoczeni albo mocno zdziwieni na wieść o wybranym imieniu :)
    Obstawiam, że każdy ma po prostu swoje typy i jeśli ktoś z kim rozmawiamy akurat w nie nie trafia ze swoją propozycją to od razu jest zaduma, zdziwienie lub wręcz zdegustowana mina.
    U nas było to samo - po oznajmieniu jak będzie miała na imię córeczka wszyscy zamarli jakbyśmy co najmniej zamierzali ją nazwać Dżesiką Mercedes :)a wybrane imię jest zwyczajne, tylko po prostu nie z pierwszej 10 obecnie nadawanych...
    No ale cóż, zadowolenie wszystkich zainteresowanych jest niemożliwe :)

  • NatakiaKuluS Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 lipca 2018, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.Jestem tu nowa☺.
    Równieź chciałam się podzielić z Wami swoim kolejnym szczęściem.W domu biega 6 latek Adaś a w brzuchu jego braciszek.Imię jakie wybraliśmy a raczej my zaakceptowaliśmy bo wymyślił je Adaś to Kamil ☺

    KuluS K
  • Sardynka Przyjaciółka
    Postów: 65 45

    Wysłany: 20 lipca 2018, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co uważacie na temat imienia Aurelia? Zdrobnienia to np. Aurelcia, Aurelka, Aura.

    Część ludzi reaguje bardzo pozytywnie, a część milczy...obawiamy sie z mężem że brzmi ono zbyt pretensjonalnie, choć od jakiegoś czasu juz bardzo się przyzwyczaiłam i ciężko mi teraz wyobrazić sobie, że będę mówiła do córeczki inaczej...

    julita25, Minmin lubią tę wiadomość

    Sardynka
  • julita25 Ekspertka
    Postów: 318 80

    Wysłany: 21 lipca 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sardynka wrote:
    A co uważacie na temat imienia Aurelia? Zdrobnienia to np. Aurelcia, Aurelka, Aura.

    Część ludzi reaguje bardzo pozytywnie, a część milczy...obawiamy sie z mężem że brzmi ono zbyt pretensjonalnie, choć od jakiegoś czasu juz bardzo się przyzwyczaiłam i ciężko mi teraz wyobrazić sobie, że będę mówiła do córeczki inaczej...
    jak ci się podoba to daj AURELIA, przynajmniej imie nie bedzie oklepane. Fajny skrót to RELA, Relka. Ja też się wachałam czy córce dać na imię JUlita. Po 2 latach jestem zadowolona,a rodzina i znajomi przywykli. nie dogodzisz wszystkim. Pozdrawiam.

    Sardynka lubi tę wiadomość

    860ix1hphkehqfnu.png
    qq87ej28nhnmcvys.png
  • Gosiaczek1509 Koleżanka
    Postów: 58 4

    Wysłany: 21 lipca 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Sebastian będzie :)

    Aniołek 9tc (*) 10.02.2017

    Kochany synuś Sebastian 07.12.2018 :*:*:*
    dxoml6d8w2mqpznm.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 22 lipca 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sardynka wrote:
    A co uważacie na temat imienia Aurelia? Zdrobnienia to np. Aurelcia, Aurelka, Aura.

    Część ludzi reaguje bardzo pozytywnie, a część milczy...obawiamy sie z mężem że brzmi ono zbyt pretensjonalnie, choć od jakiegoś czasu juz bardzo się przyzwyczaiłam i ciężko mi teraz wyobrazić sobie, że będę mówiła do córeczki inaczej...
    Co Cie interesuja opinie innych? To Twoje dziecko. A imie Aurelia nie jest juz tak malo popularne.
    Na mojego Henryka ludzie reagowali i reaguja bardzo roznie, ale mam to totalnie gdzies :)

    Minmin lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 24 lipca 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my jeszcze przed zajściem w ciąże mieliśmy wybrane imię i na 100 % będzie Lena:)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sardynka wrote:
    A co uważacie na temat imienia Aurelia? Zdrobnienia to np. Aurelcia, Aurelka, Aura.

    Część ludzi reaguje bardzo pozytywnie, a część milczy...obawiamy sie z mężem że brzmi ono zbyt pretensjonalnie, choć od jakiegoś czasu juz bardzo się przyzwyczaiłam i ciężko mi teraz wyobrazić sobie, że będę mówiła do córeczki inaczej...
    Piękne imię. Niebanalne:)

  • Marzena1991 Autorytet
    Postów: 330 193

    Wysłany: 5 sierpnia 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena :)

    przegroda macicy :(

    11.02.2017r. 1 IUI :( 15.03.3017r 2 IUI :( 14.04.2017r 3 iui :(
    1 ivf :10dpt bhcg 92,64, 12dpt bhcg

    LENKA 28.10.2018r 3170 55 cm
    LIWIA 25.12.2020r 3640 59 cm
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ