X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Macie już imię dla dziecka na 100%?
Odpowiedz

Macie już imię dla dziecka na 100%?

Oceń ten wątek:
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 13 października 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilewe90❤ wrote:
    U nas Ksenia co myślicie?

    Dla malej, slodkiej dziewuszki ok, ale dla dorosłej srednio wedlug mnie.

    Ale innych nie ma sie co sluchac, najwazniejsze ze Wam się podoba.

    Anilewe90❤ lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Anilewe90❤ Przyjaciółka
    Postów: 69 22

    Wysłany: 13 października 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym oscylowała pomiędzy Samantą, Oliwia bardzo mi się podoba...Ale nie wiem..Iga też ładne... moja mama oczywiście coś typu-Zuzia, Maja, Lenka no piękne ale nie chcemy powtarzalności ..Sama nie wiem..trochę się przekonałam do tej Ksenii ale tak naprawdę nie do konca..Ale jeszcze mamy czas więc spokojnie :) Tak naprawdę każde imię coś ze sobą niesie..Wykluczyliśmy miękkie imiona właśnie typu Lenka,Amelka z drugiej strony nie chcemy imienia na literę A..ani też z literką R .. i bądź tu człowieku mądry :) Ksenia jest ok moim zdaniem ale inaczej już nie powiesz ..Tylko jednorazowo odmieniasz..Nie będę wołać Kseniunia :)

    anilewe90❤
  • MikroLena Koleżanka
    Postów: 68 17

    Wysłany: 13 października 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znałam jedną Ksenię jakieś 20 lat temu. To imię typowo prawosławne (Rosja, Ukraina, Białoruś itp.). Z twoich propozycji najbardziej podoba mi się Iga. Ale tak jak pisze edwarda20 - to Wasza córeczka, więc to nie mi się ma jej imię podobać :)

    Anilewe90❤ lubi tę wiadomość

    dqpranliwnrweqx3.png
  • Anilewe90❤ Przyjaciółka
    Postów: 69 22

    Wysłany: 14 października 2017, 04:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten mój się uparl na ruskie... Hehe
    Iga też mu się nie podoba..
    Czekam do rozwiązania może wtedy coś samo się nasunie :-)

    anilewe90❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2017, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas będzie Antonina. Odkąd pamiętam chciałam nadać takie imię córce, a mężowi bardzo się spodobało, więc nie było kłótni :)

    Anilewe90❤ lubi tę wiadomość

  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 14 października 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas będzie raczej Julianna, po babci męża. Na początku miała być Dorotka, ale jak rozważaliśmy imiona po dziadkach to mój ukochany nie dopuszcza innej opcji :)

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • MikroLena Koleżanka
    Postów: 68 17

    Wysłany: 15 października 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilewe90❤ wrote:
    Ten mój się uparl na ruskie... Hehe
    Iga też mu się nie podoba..
    Czekam do rozwiązania może wtedy coś samo się nasunie :-)

    Może przejrzyjcie tutaj: http://www.gazetakrakowska.pl/strona-kobiet/a/imiona-dla-dziewczynek-2017-oryginalne-popularne-i-rzadkie-imiona-dla-dziewczynek-lista-imion,10723312/

    To alfabetyczna lista imion dla dziewczynek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2017, 16:24

    Anilewe90❤ lubi tę wiadomość

    dqpranliwnrweqx3.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 15 października 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MikroLena wrote:
    Może przejrzyjcie tutaj: http://www.gazetakrakowska.pl/strona-kobiet/a/imiona-dla-dziewczynek-2017-oryginalne-popularne-i-rzadkie-imiona-dla-dziewczynek-lista-imion,10723312/

    To alfabetyczna lista imion dla dziewczynek.
    Jest cos takiego dla chlopca?

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • MikroLena Koleżanka
    Postów: 68 17

    Wysłany: 15 października 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu taki odpowiednik dla chłopców: http://www.gazetakrakowska.pl/strona-kobiet/a/imiona-dla-chlopcow-2017-jakie-imie-dac-chlopcu-oryginalne-rzadkie-popularne-lista-imion,10723372/

    Można też przejrzeć kalendarz imienin albo ogólnie w google wpisać "lista imion dla chłopca / dziewczynki".

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    dqpranliwnrweqx3.png
  • mi_lena Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 23 października 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tydzień temu wybraliśmy Laura już ostatecznie. Był dylemat nad Marceliną, ale po jakimś czasie nam się odwidziało :)
    Z miesiąc temu rodzice Męża i jego siostra z mężem przy niedzielnym obiedzie zaczęli nas podpytywać o imię, czy już mamy. I Mąż spytał mnie czy może powiedzieć, odpowiedziałam, że ok (spodziewając się reakcji :). No i oczywiście teść (jak na wszystko) zaczął kręcić nosem...że jak to Laura, jak to Marcelina. On chce Martynkę :/ I później co go nie widziałam to się pytał "jak tam Martynka" :/ Teściowa, że lepiej jakieś proste imię...Magda, Ania lub Kasia.
    Byliśmy u nich w tą niedzielę i znowu się temat nawiązał...ale Mąż dumnie powiedział, że mamy Laurę i koniec :D
    Aż jestem ciekawa reakcji moich rodziców ;)

    Anilewe90❤ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się bardzo podoba imię Aurora, mąż i reszta rodziny nie jest zachwycona. W grę wchodzi jeszcze Matylda i Helenka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa albo Karol :)

  • Bubu93 Autorytet
    Postów: 429 309

    Wysłany: 16 listopada 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już imię wybrane od paru ładnych miesięcy - Jakub.

    f2wl6iyel6lwf2pt.png
  • Morrigan Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 21 listopada 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od zawsze chciałam dać na imię córce Marianna po mojej praprababci, a jak się okazało że babcia męża miała tak na imię, to już w ogóle przeznaczenie ale w połowie ciąży się tatusiowi zmieniło i padło na Dobrusię. Oczywiście rodzina niezadowolona, bo co to za imię - ciotką z babcią stwierdziły że okaleczamy dziecko i pewnie moją córeczka będzie brzydka bo Dobrawa "była" brzydka ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2017, 19:31

  • igusia Znajoma
    Postów: 29 13

    Wysłany: 23 listopada 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas też będzie Dobrusia, ale od Dobrochny...nie znam brzydkiej Dobrochny ...może to przekona ciotki i babcie ;)

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 23 listopada 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babcie i ciotki niech sie nie wpierdzielają w wybor imienia ;p Rodzic nazywa swoje dziecko jak chce ;p

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Szaraczek Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 24 listopada 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od zawsze- jeśli miałabym mieć syna- chciałam Wojciecha. Udało się, więc słowo się rzekło:-) od zawsze uwielbiałam to imię, a sympatyczni koledzy na studiach o tym imieniu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to dobry wybór.
    Jeśli byłaby dziewczynka, może kiedyś, to planowałam Alicję- po babci.
    Podobała mi się również Martyna, chociaż nie znam żadnej "normalnej" :-)

    svchdqk3411hzxfd.png
  • pati2704 Znajoma
    Postów: 24 21

    Wysłany: 27 listopada 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :) u nas mąż wybrał Laura :) a gdyby okazało się że jednak będzie chłopczyk to po dziadku będzie Jan

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 18:30

    2fwaflw1kp9ib3jj.png
  • Kasia.ke1 Autorytet
    Postów: 400 229

    Wysłany: 30 listopada 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy wybrane Marek i Dominika :) nie sprawdzamy płci wiec będzie niespodzianka :)

    06.01.2010 - syn Artur
    08.2013 - [*] 8t
    08.2016 - [*] 9t
    06.03.2018 - syn Marek
  • anitka710 Autorytet
    Postów: 462 216

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liwia :-)

    Liwia 04.03.18 godz. 15:30, 3530g, 56cm :-*
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ