X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Macie już imię dla dziecka na 100%?
Odpowiedz

Macie już imię dla dziecka na 100%?

Oceń ten wątek:
  • nadziejastru Autorytet
    Postów: 1099 901

    Wysłany: 26 lipca 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Julian 100%.

    Mona24, mi_lena lubią tę wiadomość

    201710081562.png
    <3 Julianek
    bfaregz2wr08gt7m.png
    01.04.2016r. Aniołek 12tydz [*] a myślałam, że robisz Mamusi Prima Aprilis... :(
  • Anulka87 Autorytet
    Postów: 808 381

    Wysłany: 27 lipca 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacper Stanisław <3

    💒Love💒. 10 08 2013
    👼. 07 2016
    ❤️Synek ❤️ 17 10 2017
    Czekamy na Rodzeństwo...🥰
    preg.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my tez wybralismy imiona faworyty juz przed ciążą :) Leon był u nas zawsze pięknym imieniem i wiedzielismy ze chcemy tak nazwać syna, mąż po potwierdzeniu ze jest syn zaczął sie zastanaiwac tez nad innymi imionami, ale kazde ma jakies plusy i minusy, ja powiedziałam mu ze od naszego slubu w glowie zawsze byl Leoś i przyznał ze to ładne imie a jak sie komuś nie spodoba to trudno. Powiem wam anegdotke z udzialem mojej teściowej jak oznajmilismy ze syn bedzie nazywał się Leoś xD
    ja - wasz wnuk bedzie miał na imie Leon :D
    cisza
    tesciowa - A Karol????
    ja- co KArol?
    T- no bo wiecie był taki film "Leon zawodowiec" i to nie był zbyt ładny film...
    ja - a widziała mama "och, Karol!" ?
    T- no w sumie nie ma co patrzeć na filmy. Leon :)

    moi rodzice z kolei narzekali i marudzili gdy brat postaowił nazwac corke Nina, a teraz wszyscy kochaja to imie wiec na mojego Leosia nic nie komentowali :) z kolei brat meża powiedzial ze oni mieli miec Leona, tylko ze urodzila sie Kinga (tak, zabrzmialo jak "ukradliscie nam imie") ;)
    hehe, na spokojnie, z humorem, ale trzymać sie swojego, nie wybierałam imienia tylko dlatego ze mi sie podoba to i koniec, po pierwsze Leon ma wielu patronów świetych w tym papieża Leona I, po drugie mężowi tez sie te imie podoba, po trzecie pasuje do nazwiska ( a nie jak Dżastin Bigos z przedszkola obok) , a po czwarte gdy czytalismy opis osoby o takim imieniu to pasowal idealnie do połaczenia nas dwoje więc czym tu sie przejmowac :D
    jak bedzie czas na córcię to marzy mi się Anastazja ale akurat to imię mężowi nie podchodzi, nie wiedzialby jak je zdrabniać, choć to moja patronka z trzeciego imienia to chyba zgodzimy sie na Emmę lub Gabrielę . Podejrzewam że jak wyskoczymy z Emmą to bedzie albo zachwyt albo marudzenie :P ale co poradze że lubimy z mezem imiona oryginalne. Mężowi podobała się Lilka, Liliana, ale opis osoby był tak okkropny ze jakos mnie odrzucilo od tego imienia choc samo w sobie brzmi super

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2017, 11:58

    Kama_88, mi_lena lubią tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Patrycj@ Znajoma
    Postów: 23 11

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas najprawdopodobniej będzie Kornelia. Imię wybraliśmy nie znając jeszcze płci dziecka, obojgu nam się spodobało. Rodzina na początku kręciła nosem, ale o dziwo teraz każdy mówi o niej już po imieniu, wszyscy czekają na Kornelkę:) Mamy jeszcze małe wątpliwości, że imię jest dość ciężkie, nazwisko długie, ale nie przychodzi nam do głowy żadna inna alternatywa i chyba ciężko było by się teraz wszystkim przestawić.

    w57vyx8d7gsquido.png
  • Kama_88 Znajoma
    Postów: 16 3

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycj@ u nas też nazwisko dość długie, ale zakochaliśmy się w imieniu Konstancja

    Czekamy na naszą niunię ♡
  • Kurczątko Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Amelia Anna, bo będzie miała 2 imiona, jak ja.

  • Jooozefka Autorytet
    Postów: 349 414

    Wysłany: 13 sierpnia 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas na 100% Anna...wybrały starsze siostry :) a w moim miasteczku co roku jest zjazd Anek :)

    Leticia lubi tę wiadomość


    Mama: c 2010; s 2011; c 2012 c 2017;
    i aniołków (*) 2009;2014
  • Kika85 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ciągle dylemat liczyłam, że nagle poczuję jakiś impuls do któregoś z imion. Z tego co czytam to wiele z was tak miało :) Większości rodziny podoba się Staś, a nam od dawna podoba się Jeremi ehhh chciałabym już mówić po imieniu do bobasa.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3ikgnwfs9bxb1.png[/link]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2017, 16:52

  • BurzaHormonów Autorytet
    Postów: 695 362

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika u mnie ten sam problem, myślałam, zę jak trafię na odpowiednie imię to zrozumiem, że to właśnie TO. Niestety koncepcja mi się zmieniała, ale na szczęscie zadecydował maż (po długich naciskach :P) i będzie u nas Blanka :)

    zpbnzbmh7h9mfz19.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie od 9tyg jest Wojtuś. Imienia dla chłopca byłam pewna od początklu, dla dziewczynki nie mieliśmy pomysłu. I jak sie potwierdziło,ze będzie chłopczyk to został Wojtuś. Moja mama cały czas nie może się przekonac i gada,ze dla niej będzie Antoś. Teściowie też kręcą nosem. Ale to nasze dziecko, wiec nazywamy je tak jak nam się podoba.

    Rene lubi tę wiadomość

  • Coco55 Autorytet
    Postów: 451 309

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My czekamy na Natalie <3

    27 lat, udało się za pierwszym razem <3 <3 <3

    f2w3rjjgw9gbj8uz.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 24 września 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imie musi przede wszystkim pasowac do nazwiska. im nazwisko dziwniejsze tym normalniejsze powinno byc imie. przyklad wspomniany wyzej Dzastin Bigos. no ludzie! nie lepiej np Michal Bigos?

    Poza tym pomyslcie, ze dziecko bedzie za chwile dorosle. jak jest malutkie to slodko brzmia te wszystkie skroty te nele pole miie igi itp. jak zwroci sie szef do kobiety ktora ma na imie np Nel? Pani Nel prosze podejsc? Witam Pani Nel? Nela to samo. jako rekruter sama mialam wiele razy problem jsk odmienic dane imie np Pani Doris dzien dobry...

    3 rzecz- po cholere sluchacie opinii innych? to wasze dziecko. gdyby ktos krecil nosem na imie ktore wybralam to sam mialby z tym problem. to wasz wybor.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2017, 16:29

    mi_lena lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 25 września 2017, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nadal nie możemy się zdecydować. Pewnie podejmiemy decyzje na porodówce :)

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Opolanka 85 Autorytet
    Postów: 663 355

    Wysłany: 27 września 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, u nas Zofia Anna <3

    31.05.2016 [*] 8 tydzień - wymarzony skarb oddalił się w czasie:(
    iv09cwa10kyx03d3.png
  • hannula Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 27 września 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas będzie Weronika <3

  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 27 września 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwinka na 100%

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • Maruder Autorytet
    Postów: 268 233

    Wysłany: 5 października 2017, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna Maria :) Proste i pasuje.

    Byłaby Maria na pierszwe, ale już zajęte :( (dzidzia ma kuzynke o tym imieniu).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2017, 00:03

    relgi09kotjuarzp.png
  • Ela90 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 11 października 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niektórzy kręcą nosem na Nikodema. A innym bardzo się podoba. Nie wyobrażam sobie mówić do brzuszka inaczej niż Nikoś :) A też się kojarzy z Dyzmą. Ale imię popularne, dużo dzieci już słyszałam z tym imieniem.

    Termin na 14 października :)
  • Anilewe90❤ Przyjaciółka
    Postów: 69 22

    Wysłany: 12 października 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Ksenia co myślicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2017, 19:17

    anilewe90❤
  • Invictia Przyjaciółka
    Postów: 62 71

    Wysłany: 12 października 2017, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wybraliśmy imię po babci mojego narzeczonego. Dużo dla niego znaczyła, i zmarła dosyć młodo, gdzie mój bardzo to przeżył. Pozatym bardzo nam obojgu podoba się to imię :)
    I dla małej już było wybrane zanim zaszłam w ciąże, to co do chłopca nie mogliśmy się dogadać.

    Catherine❤️
    010i3e3kpqm93z17.png
    Data porodu - 9 Grudnia ❤️
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ