BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > III trymestr > Łożysko przodujące
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

eforts
Autorytet
1894

Wysłany: 11 lipca 2014, 17:53
Cytuj | (1) | Zgłoś
Śliczna dziewczynka i moja imienniczka :)

Ja idę w pon na połówkowe także zobaczymy czy coś się zadziało :)

FeliceGatto lubi tę wiadomość

1usaanlitgnl6x8t.png
1usaupjyr1vci98r.png

FeliceGatto
Autorytet
2201

Wysłany: 11 lipca 2014, 23:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ooo, no to daj znać koniecznie :)

A azizy nie ma. Kurcze, nikt się nie odzywa :/ mam nadzieję, że wszystko jest w porządku :/

http://szogunowmatka.blogspot.com/

mamakaja
Koleżanka
15

Wysłany: 12 lipca 2014, 11:38
Cytuj | (1) | Zgłoś
efors powodzenia na poniedziałkowym usg:)
Aziza martwimy się co u Ciebie!!! odezwij się, mam nadzieję, że wszystko w porządku!

eforts lubi tę wiadomość

aziza
Znajoma
8

Wysłany: 12 lipca 2014, 15:27
Cytuj | (2) | Zgłoś
Hej dziewczyny,
wczoraj skończyłam 33tc :-)
Wiec sie cieszymy, nadal caly czas plamie i leżę plackiem. biore żelazo w sporych dawkach, a moja morfologia w opłakanym stanie. Do tego wyszedł mi cukier w moczu i od wczoraj mam profil dobowy, tragedia cukry raz są dobre, a raz szybują w górę. No cóż widocznie łożysko przodujące i leżenie od 16 maja w szpitalu nie wystarczy musiała sie jeszcze cukrzyca ciążowa przyplątać.
FELICE masz piękną córeczkę:-)

FeliceGatto, eforts lubią tę wiadomość

mamakaja
Koleżanka
15

Wysłany: 12 lipca 2014, 21:06
Cytuj | (0) | Zgłoś
Aziza trzymajcie sie dziewczyny:) myśle o Was zeby wszystko dobrze sie skończyło:) pozdrawiam

FeliceGatto
Autorytet
2201

Wysłany: 12 lipca 2014, 21:22
Cytuj | (0) | Zgłoś
Aziza, dobrze, że wszystko się do nas odezwałaś :) Będziemy Cię tu mocno wspierać, choć niestety zaocznie :/
Miałaś kolejne usg? Wiesz, ile waży maleństwo?

aziza
Znajoma
8

Wysłany: 13 lipca 2014, 14:58
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ostatnie USG miałam w poniedzialek 07.07
malutka ważyła wtedy okolo 2200.
po niedzieli pewnie zrobią mi kolejne USG, ale jeszcze nikt nie wyznaczył terminu.

eforts
Autorytet
1894

Wysłany: 13 lipca 2014, 15:11
Cytuj | (1) | Zgłoś
Aiza to już chyba optymistyczna waga co? Chwila i będzie 2500 może juz jest :) Trzymam kciuki!!!!!

aziza lubi tę wiadomość

1usaanlitgnl6x8t.png
1usaupjyr1vci98r.png

FeliceGatto
Autorytet
2201

Wysłany: 13 lipca 2014, 21:58
Cytuj | (1) | Zgłoś
Aziza, super. Magiczne 2 kg przekroczone, to najważniejsze :)

aziza lubi tę wiadomość

aziza
Znajoma
8

Wysłany: 14 lipca 2014, 12:47
Cytuj | (2) | Zgłoś
Dzisiaj mialam kolejne USG :-)
Mamy dzis dokładnie 33 tc i 3 dni i malutka waży 2460 :)
dzisiaj od rana udaje mi sie tez trzymac cukry w ryzach

mamakaja, FeliceGatto lubią tę wiadomość

mamakaja
Koleżanka
15

Wysłany: 14 lipca 2014, 17:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
Super Aziza:) oby tak dalej:)
Ja dziś tylko zrobiłam obiad i synka do kolegi zawiozłam i jak wróciłam to miałam jasnoczerwona plamke na bieliźnie. Wzięłam luteine 50 dopochwowo i magnez zjadlam. No i sie położyłam. Czy to coś poważnego? Jak uważacie? Teraz leżę i jest ok ale boje sie a wizyta w czwartek dopiero. Przypomnę ze u mnie to dopiero 31 tc!

aziza
Znajoma
8

Wysłany: 14 lipca 2014, 17:47
Cytuj | (1) | Zgłoś
Leż moja droga i minimum wstawania i licz ruchy maluszka jeśli coś więcej cię zaniepokoi to biegiem na Izbę przyjęć

mamakaja lubi tę wiadomość

mamakaja
Koleżanka
15

Wysłany: 14 lipca 2014, 19:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ok, dzięki kochana:)
Mały kopie ale prosto w pecherz bo jest ułożony miednicowo i boje sie ze zaraz nogę mi przeZ wiadome miejsce wystawi.
Boje sie czy nic więcej sie nie stanie, muszę byc czujna.

FeliceGatto
Autorytet
2201

Wysłany: 15 lipca 2014, 13:12
Cytuj | (1) | Zgłoś
Oj tak mamakaja. Leżenie to naprawdę podstawa. Zwłaszcza w te upały :/ Musisz na siebie bardzo uważać.

mamakaja lubi tę wiadomość

aziza
Znajoma
8

Wysłany: 17 lipca 2014, 19:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jutro koncze 34 tc, niestety ordynator zadecydował, ze od jutra odstawiamy wszystkie leki rozkurczowe i trochę sie boję co to będzie

FeliceGatto
Autorytet
2201

Wysłany: 18 lipca 2014, 06:13
Cytuj | (1) | Zgłoś
Aziza, nie bój się, bo wszystko będzie dobrze. Czekają Cię teraz trudne chwile, a potem, nie ukrywajmy, kilka bardzo bolesnych i trudnych nocy, ale na koniec wszystko będzie w porządku, a Ty, już spokojna i szczęśliwa, będziesz miała swój skarb na świecie :)

aziza lubi tę wiadomość

Monarti
Debiutantka
0

Wysłany: 18 lipca 2014, 17:01
Cytuj | (0) | Zgłoś
witam

ja na usg połówkowym dowiedziałam się że mam łożysko nisko schodzące- moja gin zrobiła mi usg- było 1 cm nad ujściem szyjki, teraz w 26 tyg po usg - na swoim sprzęcie stwierdziła że już bocznie przodujące- następnego dnia już byłam w szpitalu aby podać małej sterydy- na szpitalnym usg uznali że jest nisko schodzące 23 mm - już sama nie wiem czego się bać- kolejna wizyta 30 lipca zobaczymy jak z moim łożyskiem- czy się podniosło?dodam że jestem po jednej cc i łyżeczkowaniu macicy po poronieniu:/ Felicie Gatto- córeczka słodziutka :)

suwaczek16-20140927.jpg

aziza
Znajoma
8

Wysłany: 18 lipca 2014, 20:05
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ja w pierwszej ciąży koło 26-27 tc mialam łożysko bocznie przodujące nic sie nie martw u mnie się dźwignęło i III trymestr mialam bardzo aktywny syn urodził sie w 39tc
teraz w tej ciąży 25/28tc mialam centralnie przodujące i caly czas od 20tc plamiłam/krwawiłam
Myślę, że u Ciebie wszystko szczęśliwie się skończy:-)

Monarti lubi tę wiadomość

Monarti
Debiutantka
0

Wysłany: 18 lipca 2014, 21:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
aziza wrote:
Ja w pierwszej ciąży koło 26-27 tc mialam łożysko bocznie przodujące nic sie nie martw u mnie się dźwignęło i III trymestr mialam bardzo aktywny syn urodził sie w 39tc
teraz w tej ciąży 25/28tc mialam centralnie przodujące i caly czas od 20tc plamiłam/krwawiłam
Myślę, że u Ciebie wszystko szczęśliwie się skończy:-)

dzięki- zobaczymy czy się podniesie :) na razie nie plamiłam ale już po sterydach jesteśmy z córeczką:) w razie gdyby opadło niżej

i tak będę miała planowaną cc nawet jeśli łożysko się nie podniesie

suwaczek16-20140927.jpg

aziza
Znajoma
8

Wysłany: 20 lipca 2014, 07:32
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny
W nocy kolejne silne krwawienie, czekamy na decyzję po obchodzie, chociaz podejrzewam , że decyzje podejmie dopiero ordynator w poniedzialek, wczoraj powiedzieli mi, że u mnie to będzie zbyt poważny zabieg i w weekendy jest zbyt mało lekarzy na dyżurze. To po jasną cholerę odstawiali mi leki przed weekendem?
o 1 w nocy mialam KTG, cos wyszło nie za dobrze o 5 powtarzali, malutkiej serducho wali około 180/min i do tego spadło 2 razy ponizej 120,
jedyne co dobre to, że krwawienie troszkę ustało i nie wiem czy od tak sobie, czy dlatego że w nocy spowrotem lekarz przyniósł mi leki i kazał łyknąć i powiedział, ze w papierach tego nie będzie wpisane

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)