X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr łóżeczko dziecięce a ciasny pokój
Odpowiedz

łóżeczko dziecięce a ciasny pokój

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aniaa89 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!zastanawiam się jak rozwiązać kwestię łóżeczka dziecięcego, gdyż standarodwe drewniane 120x60 nie wchodzi do mojego pokoju. zastanawiałam się nad łóżeczkiem dostawnym chicco lullago, ale nie wiem czy materacyk z tego łóżeczka jest odpowiedni żeby dziecko spało w nim non stop?

    ania
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos takiego dlugo nie posluzy. Dziecko z niego wyrosnie szybko. Pewnie gora 6 miesiecy.

    Polecam lozeczko na kolkach, w ktorym bedzie mozna obnizyc materac jak maluch zacznie sie w nim podciagac do pionu. Ja wlasnie w takie zaopatrzylam sie teraz przy drugim dziecku.

    Niektorym odpowiadaja lozeczka turystyczne/kojce.

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • Magda_lenka Autorytet
    Postów: 394 389

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurka podasz jakis link takiego lozeczka?

    5qptx9z.png
    fybd8x1.png
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lenka wrote:
    Laurka podasz jakis link takiego lozeczka?

    Np. https://www.amazon.com/gp/product/B0035ER8LM/ref=oh_aui_detailpage_o03_s00?ie=UTF8&psc=1

    A te tzw. turystyczne czesto maja w komplecie przewijak https://www.amazon.com/gp/product/B01LZRCVYY/ref=oh_aui_detailpage_o04_s00?ie=UTF8&psc=1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2017, 14:13

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • paulin Ekspertka
    Postów: 156 60

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja polecam kosz Mojżesza jakbym nie miała kołyski po kuzynach to na bank bym takie kupiła śliczne i nie duże ale fakt na 6 mies

    qdkkwn15fuytetup.png
    p19uflw11694twrv.png
    202301126746.png[/url
  • Magda_lenka Autorytet
    Postów: 394 389

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurka wrote:
    Np. https://www.amazon.com/gp/product/B0035ER8LM/ref=oh_aui_detailpage_o03_s00?ie=UTF8&psc=1

    A te tzw. turystyczne czesto maja w komplecie przewijak https://www.amazon.com/gp/product/B01LZRCVYY/ref=oh_aui_detailpage_o04_s00?ie=UTF8&psc=1
    Fajne. Musze takiego poszukac.
    Turyatyczne mamy u rodzicow.ale szczerze mi nie podchodzi.

    5qptx9z.png
    fybd8x1.png
  • anett# Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kosz Mojżesza to nie jest najlepsze rozwiązanie zamiast łóżeczka - znajoma ma i widać, że dziecku nie jest w nim zbyt wygodnie, bo ten kosz zapada się do środka a dziecko razem z nim. Myślę, że dla zdrowia dzieciątka lepiej używać go tylko sporadycznie. Ja sama mam problem z miejscem, gdyż jesteśmy w trakcie budowy domu i mieszkamy jeszcze w kawalerce, więc zdecydowaliśmy się na pożyczenie od znajomych kołyski. Jest nieco mniejsza niż łóżeczko, a spełni jego funkcje w pierwszych miesiącach. Można kupić używaną np na OLX ;)

  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anett# wrote:
    Kosz Mojżesza to nie jest najlepsze rozwiązanie zamiast łóżeczka - znajoma ma i widać, że dziecku nie jest w nim zbyt wygodnie, bo ten kosz zapada się do środka a dziecko razem z nim. Myślę, że dla zdrowia dzieciątka lepiej używać go tylko sporadycznie. Ja sama mam problem z miejscem, gdyż jesteśmy w trakcie budowy domu i mieszkamy jeszcze w kawalerce, więc zdecydowaliśmy się na pożyczenie od znajomych kołyski. Jest nieco mniejsza niż łóżeczko, a spełni jego funkcje w pierwszych miesiącach. Można kupić używaną np na OLX ;)

    Co sie dokladnie zapada? Ja dostalam w prezencie od znajomej z pracy kosz Mojzesza, ale taki starej daty. Ma twarde dno i cala plecionka nie jest miekka i elastyczna. Mam zamiar go wyczyszcic i kupic materac, zeby uzywac go do drzemek w ciagu dnia.

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lenka wrote:
    Fajne. Musze takiego poszukac.
    Turyatyczne mamy u rodzicow.ale szczerze mi nie podchodzi.

    Mi tez wlasnie nie podchodza. Mam kojec Graco (taki najzwyklejszy bez zadnych bajerow), ktorego dla pierwszej corki uzywalismy w trakcie wypadow na camping, czyli tak jak sama nazwa wskazuje - turystycznie. Jakos do uzywania go jako pelnoetatowego lozeczka nie potrafie sie przekonac.

    Teraz wlasnie w poszukiwaniu czegos kompaktowego dla drugiej corki do ustawienia w mojej sypialni zamowilam takie lozeczko jak wyzej w linku, ale odeslalam. Po prostu jakos mi one nie leza.

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ