X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Lovely Baby Box
Odpowiedz

Lovely Baby Box

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 15 maja 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) chciałabym zapytać czy macie jakieś opinie na temat tych pudełek do spania dla dzieci i tych zestawow ogolnie:) poki co doszlam do tego, ze zestaw "czuly dotyk" czy "dopieszczony szkrab" to nie sa specjalnie oplacalne rzeczy bo te same rzeczy skompletuje sobie nawet w Smyku ze trzy razy taniej wiec tutaj raczej cene robi piekny wyglad i gotowosc zestawu jako prezent ale zastabawiam sie nad kupnem tego podstawowego zestawu, po to zeby spac z dzieckiem w jednym lozku ale bez ryzyka ze ja czy mąż niechcaco cos mu zrobimy. I w ogole takie pudelko wydaje sie dosyc praktyczne tylko pytanie czy jest wygodne i czy sprawdzilo sie u Was?:)

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 15 maja 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tego kobiety w Skandynawii nie dostają za darmo, przydziałowo po porodzie? :) Na pewno jest to praktyczna rzecz, ale na sam początek, takie minimum minimorum, jeśli matka nie zdążyła z wyprawką ;) Aczkolwiek dla mnie to bardziej taki gadżet dla spóźnialskich, albo mam wcześniaków, ewentualnie prezent :) Szczerze to cena mnie odrzuca, bo wiem, że za te same pieniądze można kupić normalne łóżeczko z materacem, pościelą, ręczniczek, kilka ubranek i gadżetów :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Axana Autorytet
    Postów: 325 218

    Wysłany: 15 maja 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie takie pudełko nie przekonuje, już lepiej zainwestować w kokon który też możesz położyć u siebie w łóżku bez obawy że dziecko przygnieciesz... no i cena z kosmosu za to pudełko!

    atdcpiqv8drqss4a.png
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 16 maja 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O a co to za konon?:) nic o tym nie wien:) jakie macie doawiadczenia z kokonami?:)

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 17 maja 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokon wygląda mniej więcej tak:

    kokon-wyscigowe-kroliki.jpg

    Stosuje się go jako wkład do łóżeczka, które jest kilka razy większe niż niemowlak, żeby nasz maluch w łóżeczku "nie zginął". W tak ograniczonej przestrzeni (w kokonie) łatwiej jest malucha opatulić :) Można też - jak napisała koleżanka wyżej, włożyć go do własnego łóżka i wtedy maluch ma bezpieczną przestrzeń w łóżku rodziców.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2018, 08:29

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 18 maja 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, wygląda fajnie:) dzięki za podpowiedź:) chyba faktycznie kupię kokon, myślę że jest bardziej praktyczny niż pudełko. Tzn. gdybym go dostała za darmo w ramach wyprawki tak jak w Finlandii to bym nie pogardziła ale za takie pieniądze to chyba jednak kokon wypada lepiej w tym zestawieniu:)

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ