X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Libido po porodzie
Odpowiedz

Libido po porodzie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2021, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to u was było - też miałyście obniżone libido i zmniejszoną ochotę na bliskość? Czy wręcz przeciwnie. Kiedy to mija - i czy mija ;/
    Nie mam z kim na ten temat pogadać.

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 12 listopada 2021, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem kochana co czujesz. Również przez jakiś czas zupełnie nie miałam ochoty na zbliżenia z męzem. Tak to jest jak hormony szaleją oraz organizm musi dojść do siebie. u mnie jednak stan ten utrzymywał się prawie przez rok i zastanawiałam sie juz o co chodzi. Czemu tak jest ( prze porodem uwielbiałam w końcu seks).
    Pomógł środek polecony mi przez moją panią doktor. Mianowicie Libido therapy. Mogę napisać,że dzięki niemu libido powróciło i obecnie potrafię cieszyć się z seksu. Możesz kupic bez recepty tak więc może warto jest spróbować?

    kkdw lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2021, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś tam czytałam na temat tego środka. Możesz coś więcej napisać? Czy daje jakieś efekty uboczne? Ewentualnie jakiś skład? Czy jest dostępny też w sklepach stacjonarnych?

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 13 listopada 2021, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stacjonarnie niesetety nie widziałam chociaz nie wykluczam,że go gdzieś nie ma. Musiałabyś sama zorientować się gdzie można dostać. Ja zamawiałam przez internet.

    Efektów ubocznych na szczęście w moim przypadku nie było żadnych. W kóncu jest to ziołowy środek.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ