BellyBestFriend
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

_green.fox
Nowa
Postów: 8
0

Wysłany: 27 października 2017, 18:44
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć kochane!
Mam pytanie dotyczące lewatywy. Jak długo się wypróżniałyście po niej? Ja wczoraj o 6 nad ranem dostałam lewatywę bo miałam mieć wywoływany poród. Ta lewatywa trzyma mnie do dzisiaj. Miałam krótkie przerwy, ale niestety nadal mnie gna. Wczoraj dwa razy zemdlalam na toalecie. Boli mnie już wszystko, zwłaszcza odbyt, chyba nabawiłam się żylaków. Lekarze rozkładają ręce, powiedzieli, że nie wiedzą dlaczego tak na to zareagowałam ale uspokoili mnie tym, że przy kolejnej próbie oksytocynowej albo gdy akcja sama sie zacznie nie dostane juz lewatywy. Jak to było u Was?


Jaś i Małgosia
Debiutantka
Postów: 9
1

Wysłany: 28 października 2017, 01:02
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam Cię, ja akurat przy pierwszym porodzie miałam lewatywę i wypróżniłam się krótko po niej tylko raz. Być może twój organizm oczyszcza sie dodatkowo pomimo lewatywy, może ciało przygotowuje się do porodu. Lepiej teraz niż podczas parcia prawda? A co do bólu to czasem nawet przy biegunce boli odbyt z powodu dużej liczby wyproznien wiec to chyba normalne . Życzę Ci powodzenia i koniecznie daj znać jak poszło. U mnie 3 lata temu podali oksytocynę ale były zaburzenia w tętnie synka i żadnej akcji wiec zrobili szybko cc. Teraz jestem w 25 tc i obsesyjnie myśle o porodzie, boje się bo to nie takie oczywiste ze zrobią drugi raz cc a tak właśnie wolałabym

Wiadomość wyedytowana przez autora 28 października 2017, 01:05
Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)