X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr laktator medela
Odpowiedz

laktator medela

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • porzeczka123 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orientujecie się może czy do laktatora Medela pasują butelki innych marek (tańsze ;-) )? Mam pożyczony laktator i na butelkach też chciałabym zaoszczędzić w miarę możliwości :-)

  • Elvi Ekspertka
    Postów: 394 85

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, be problemu. Ja od nowości nie używałam jeszcze butelki która jest w komplecie, tylko ściągałam pokarm do szpitalnych buteleczek, które zostają po mleku modyfikowanym (takie malutkie).

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ