X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Laktator
Odpowiedz

Laktator

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym kupić laktator na początek ręczny, ale nie mogę się zdecydować.
    Macie jakiś godny polecenia? :)

  • KotCzarownicy Przyjaciółka
    Postów: 210 25

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Praktyki nie mam, ale pół internetu przekopane i milijon doradców wysłuchany :P.

    Ja zamawiam Avent Natural, ten najczęściej jest polecany w internetach i przez moją teściową (doświadczenia osobiste sprzed 18 lat). Z kolei w jednym ze sklepów sprzedawczyni doradziła firmę MAM, bo podobno jakość Aventa spadła i jadą na dobrej opinii. Słyszałam/czytałam też dobre opinie o Medeli Harmony, jako jedyny ma w opisie dwufazowy cykl imitujący naturalne ssanie. Wszystkie trzy masz w podobnej kategorii cenowej (120-200 zł, zależy jak znajdziesz), w tym Medela chyba najtańszy, a MAM najdroższy.
    Wybrałam Avent, bo był w dobrej cenie w sklepie internetowym, w którym zamawiam wózek, a nie chce mi się grzebać po sklepach i aukcjach i płacić za przesyłkę.

    Ktoś ma jakieś doświadczenia osobiste i może zweryfikować moją wiedzę?

    4.04.17, 9 tc [*]
    Podejrzenie zespołu antyfosfolipidowego
    Niedoczynność tarczycy
    Leszek jest z nami! 29.05.2018
  • lena86 Autorytet
    Postów: 317 164

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka wrote:
    Chciałabym kupić laktator na początek ręczny, ale nie mogę się zdecydować.
    Macie jakiś godny polecenia? :)

    Ja mogę odsprzedać laktator ręczny (nowy) firmy Nuby Comfort dokładnie taki jak tutaj:
    https://www.smyk.com/nuby-comfort-laktator-reczny.html

    w4sq43r85k8egy8f.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupuje elektryczny lansinoh

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • KotCzarownicy Przyjaciółka
    Postów: 210 25

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zweryfikowałam swoją wiedzę - może się komuś przyda.

    Laktator ręczny może mieć sens przy ściąganiu nadmiaru przy nawale, ewentualnie sporadycznie niewielkich ilości. U mnie nie sprawdził się w ogóle, po dwóch tygodniach walki o rozbujanie laktacji kupiłam elektryczny lovi prolactis. Jakoś daję radę, ale i tak ściągam za mało - robię praktyki zawodowe i nie ma mnie po 9 godzin, musiałabym ściągać 400-500 ml, a ściągam 200-250. Do pobudzania laktacji i ściągania dużych ilości tylko elektryczny, i to najlepiej klasy szpitalnej i na obie piersi naraz.

    I jak wam położna powie, żebyście laktatorem sprawdziły, ile macie pokarmu, to poślijcie ją na drzewo. Na początku nawet do elektrycznego ledwo co mi leciało, piersi musiały sie przyzwyczaić do takiej stymulacji, a i tak podczas ssania przez synka jest o niebo lepszy wypływ. Gdybym uwierzyła na początku mojej położne środowiskowej, to pewnie już bym wcale nie karmiła.

    Natalia1984 lubi tę wiadomość

    4.04.17, 9 tc [*]
    Podejrzenie zespołu antyfosfolipidowego
    Niedoczynność tarczycy
    Leszek jest z nami! 29.05.2018
  • Kaj Autorytet
    Postów: 922 293

    Wysłany: 10 września 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam reczny avent natural i elektryczny canpolu. Oba polecam.

    ukdy82c3jvhxu38m.png

    tb73k6nl2pyu28tq.png
  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 12 września 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety ręczny się zupełnie nie sprawdził. Musieliśmy zainwestować w elektryczny.

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • AgaBK Znajoma
    Postów: 29 8

    Wysłany: 28 czerwca 2020, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ktoś zainteresowany:


    Używany przez miesiąc na gwarancji.
    Model: Laktator Microlife BC300 Maxi 2 in 1


    Laktator elektryczny Microlife BC300 został zaprojektowany tak, aby naśladować naturalne karmienie dziecka, zapewniając większy komfort podczas odciągania mleka.
    Laktator elektryczny Microlife BC300posiada systemy podwójnego odciągania. Zastosowana technologia próżniowa z podwójnym laktatorem może pompować więcej mleka w krótszym czasie niż konwencjonalne laktatory. Udowodniono, że jednoczesne odciąganie na obu piersiach jest bardziej wydajne i może nawet zwiększyć zdolność do produkcji mleka matki.
    Laktator posiada możliwość zamiany do laktatora na jedną piersi.
    Idealny dla noworodków. Posiada smoczek z podwójnym zaworem anty kolkowym, który zapewnia maksymalną ochronę przed kolką. Pozostaje napełniony mlekiem, żeby zapobiec spożyciu powietrza.
    Laktator zasilany jest bateriami lub zasilaczem, aby umożliwić wygodne korzystanie w dowolnym miejscu. Podświetlany wyświetlacz ułatwia odciąganie pokarmu także w nocy przy zgaszonym świetle.
    Butelkę można myć w zmywarce i dezynfekować w mikrofalówce (używając do tego specjalnych woreczków).

    Funkcje laktatora Microlife BC300 Maxi:

    System podwójnego pompowania zapewnia więcej mleka w krótszym czasie.
    Zaprojektowany, aby naśladować naturalny rytm ssania dziecka dzięki 2-fazowej technologii próżniowej.
    10 różnych trybów stymulacji i pompowania pomaga matkom wybrać najbardziej wygodne ustawienie pompy dla przepływu mleka i wygody.
    Funkcja pamięci do spersonalizowanego użytkowania.
    Duży wyświetlacz z zegarem do łatwego śledzenia zużycia stymulacji i czasu pompowania.
    Podświetlany wyświetlacz, który jest czytelny w dzień i w nocy.
    Kompaktowa i przenośna konstrukcja - idealna w podróży.
    Zasilanie bateryjne i elektryczne.
    Wskaźnik poziomu baterii.
    Inteligentne automatyczne wyłączanie po 30 minutach.
    Nadaje się do ekspresji jedno i dwustronnej.
    Regulowane tryby stymulacji i pompowania pomagają matkom wybrać najbardziej wygodne ustawienie pompy dla przepływu mleka i wygody.
    W pełni wyposażony w butelkę z mlekiem o pojemności 2 x 180 ml (całkowicie bez BPA) z miękkimi silikonowymi poduszkami, zakrętkami i stojakami, dwoma dopasowanymi zakrętkami, silikonowym smoczkiem o naturalnym kształcie (z nasadką ochronną) dla łatwego karmienia. zasilaczem medycznym i 4 x Baterie alkaliczne 1,5 V (AA)
    Łatwe przechowywanie i transport dzięki torbie transportowej.

    Laktator elektryczny Microlife BC300 Max.

    Specyfikacja:

    Laktator elektryczny podwójny.
    2-fazowa technologia próżniowa.
    Czas pracy na baterii: do 60 minut w ustawieniu maksymalnej mocy odciągania.
    Maksymalne ciśnienie ssania: -0,35 bar.
    Tryb pracy: 30min/30 min.
    Rozmiar: 130 x 120 x 57 mm.
    Waga: 330 g.
    Tryb stymulacji: 10.
    Tryb odciągania: 10.

    kontakt na [email protected]

  • Adamiuk Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 6 grudnia 2022, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ten model neno.pl/produkt/neno-camino/? Trójfazowy laktator, bardzo cichy i w prawidłowy, bezpieczny sposób odciąga pokarm dla maluszka. Jeden z bardziej higienicznych modeli przystosowanych do piersi. W razie problemów technicznych kurier od razu przywozi nowy.

  • Smarlor Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 14 marca 2023, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neno Primo to dobry laktator, bo bezprzewodowy i pokarm jednak się nie marnuje. Po urlopie macierzyńskim zbawienie dla wielu kobiet. No i w sklepie https://neno.pl/ masz bogaty zestaw z lejkiem i wszystkimi dodatkami. Nie trzeba się martwić o jakieś dodatkowe zakupy.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ