X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr ktg
Odpowiedz

ktg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 15 października 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ogie mamy . Ja z kolei mam inne pytanie . Ktg co ile się je robi przed porodem ? Czy jeśli chodzę prywatnie do ginekologa i będę chodzić np na to ktg co tydzień to będę musiała za każdą wizytę płacić .? Place 120 zł . Wiec by to strasznie dużo wyszło . Czy np . Jak juz się zbliża termin porodu i chodzi się na ktg do szpitala ( tez coś takiego słyszałam ale czy jeśli mam lekarza prywatnego to czy bd mogła chodzić na to ktg do szpitala ). Hm . Całkiem zielona w te klocki jestem a nie mam się kogo doradzić .

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 15 października 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA chodziłam prywatnie do lekarza, KTG robiłam w szpitalu jak był lekarz mój. NIc nie płaciłam. Oglądnął ktg i zbadał ale w dniu kiedy miał dyżur w szpitali.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 15 października 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ktg w szpitalu kosztuje 30zl. Bylam raz jak moj lekarz byl na dyzurze, ale pielegniarka musialam dac w lape zeby mi zrobily. Wziely 20zl. A jak chce za darmo to sie musze na oddzial przyjac. Jesli sie nic nie dzieje to nie musisz ktg robic, tak mi sie wydaje, chyba ze masz skurcze alno slabo czujesz ruchy. Ja robilam w 26tc ze wzgledu na to ze nie potrafilam rozroznic skurczy BH i poszlam zobaczyc jak to u mnie bylo

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro zaczynam 40 tydzień -nie do wiary-chodzę prywatnie do Gina,ale ani razu nie mowil mi,żebym poszła na ktg,co wlasnie bardzo mnie dziwi,bo widzę,ze dziewczyny chodzą przed porodem...Nie wiem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsze ktg będę miała w 39 tc, lekarz mówił żebym poszła do szpitala jeżeli nie będą chcieli mi zrobić mam do niego zadzwonić a jak się pokaże przed godz 12 to on mi zrobi i jeszcze jak będzie miał możliwość pokaże porodówkę ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caramel wrote:
    Ja pierwsze ktg będę miała w 39 tc, lekarz mówił żebym poszła do szpitala jeżeli nie będą chcieli mi zrobić mam do niego zadzwonić a jak się pokaże przed godz 12 to on mi zrobi i jeszcze jak będzie miał możliwość pokaże porodówkę ;-)
    Karola,ale chodzisz prywatnie czy na nfz?
    Bo ja nie rodzę w szpitalu,w ktorym dyżuruje mój lekarz...
    Nie wiem dlaczego mnie na to ktg nie wyslal..moze nie ma potrzeby...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie każdy lekarz wysyła na ktg z tego co czytałam. Mój mi kazał przyjść i zrobić w szpitalu w którym pracuje, do niego chodzę prywatnie.

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 15 października 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chodziłam prywatnie do ginekologa a za KTG nie płaciłam w szpitalu.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Ewela87 Ekspertka
    Postów: 180 70

    Wysłany: 21 października 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę prywatnie, ostatnio pierwszy raz mnie podłączyli. W ramach wizyty za darmo, ale potem przy końcu rzeczywiście trzeba częściej kontrolować to się przychodzi do gabinetu i robią bez wizyty również bezpłatnie.

    f2w3rjjgkoi890wn.png
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 30 października 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chodzę prywatnie do gina, jako że mam ciążę wysokiego ryzyka to ma zlecone ktg od 28 tc do rozwiązania co tydzień. Robie je w szpitalu, nic nie placę.

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ