X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Krwawienie w 3 trymestrze- a donoszenie ciąży?
Odpowiedz

Krwawienie w 3 trymestrze- a donoszenie ciąży?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 31 marca 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zaczęłam krwawić w 28 tc. Już zatrzymane w szpitalu, ale groziła mi cesarka. Krwawienie z szyjki. Udało się komuś donosić ciążę mimo wszystko? jestem przerażona... :(

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Dziewczyny, zaczęłam krwawić w 28 tc. Już zatrzymane w szpitalu, ale groziła mi cesarka. Krwawienie z szyjki. Udało się komuś donosić ciążę mimo wszystko? jestem przerażona... :(

    A co jest przyczyną krwawienia?

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się czujesz? Jesteś w szpitalu? Czy coś już wiadomo? Trzymaj się!

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ