X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Krotki na brzuchu - które bezpieczne a które nie?
Odpowiedz

Krotki na brzuchu - które bezpieczne a które nie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od jakiegoś czasu czasem zaswędzi mnie skóra, w różnych miejscach. Plecy, dłonie, ramiona, brzuch, rzadziej nogi. Czytałam, że to normalne i nie jest uciążliwe, nie przeszkadza mi w spaniu, nawet w sumie nie zmusza mnie do drapania. Ale wczoraj zauważyłam na brzuchu kilka czerwonych krostek, które w sumie nie swędzą, ale sama skóra w innych miejscach nadal mnie zaswędzi od czasu do czasu (ale raczej codziennie). Jak na złość oczywiście krostki pojawiły się 2 dni po kontroli u lekarza (na której wszystko OK). Wiecie co to może być? Bo nie pasuje mi do żadnego opisu wysypek skórnych z internetu. Nawet nie nazwałabym tego wysypką w sumie. Od 3 miesiąca stosuję tę samą oliwkę na zmianę z balsamem do ciała. Przeważnie też tym samym, teraz mam inny, ale też już od jakiegoś czasu.
    Wrzucam fotkę: http://ifotos.pl/z/apwernp jeszcze jest jedna większa niżej i 3 z drugiej strony brzucha.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2016, 12:33

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ