X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Konto bankowe
Odpowiedz

Konto bankowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 14 października 2022, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki bank jest najlepszy do założęnia konta bankowego?

    W jakich macie konta i czy polecacie?

  • Mirelasiedla Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 14 października 2022, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem od niedawna w Alior Bank wypłaty z innych bankomatów są za darmo za darmo również prowadzenie rachunku. Mam blik co mi ułatwia życie. Jestem zadowolona jedyny minus to że nie mam go na miejscu zamieszkania.

    Nie wiem ile masz lat ale jesli jeszcze nie ukończyłaś 26 roku życia to polecam założenie konta studenckiego.
    https://www.konto-studenckie.pl/porownanie-kont-studenckich.php

    Konta takie mają najlepsze warunki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2022, 12:11

  • jasonn Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 23 października 2023, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwierz mi, to normalne, że decydujesz się odebrać pieniądze. W porządku, że nie robiłeś tego w przeszłości. W związku z tym chciałbym wspomnieć Szczegóły, gdzie będziesz miał okazję dowiedzieć się więcej o aplikacji do ustawiania, co jest naprawdę wygodne. Jest wiele rzeczy, więc myślę, że będzie to dla ciebie interesujące.

  • sawak Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 8 listopada 2023, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ING jest super opcją, fajnie zorganizowane oszczędzanie, automatycznie robi też wykres na co poszły pieniądze.

    Przy założeniu konta we dwoje pamiętajcie: właściciel jest jeden, druga osoba jest pełnomocnikiem, która może mieć dostęp do konta bankowego.

    Daję tutaj również namiar na ranking kont osobistych

    Możńa porównać sobie tam obecne promocje w bankach na konta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2023, 08:26

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ