X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr kłucie w podbrzuszu nisko, w okolicach cewki moczowej
Odpowiedz

kłucie w podbrzuszu nisko, w okolicach cewki moczowej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 8 lipca 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was miała podobnie? Jestem w 33/34 t.c. i od 1.5 tygodnia czuję kłucie w podbrzuszu, tak jakby w cewce moczowej, jakby ktoś igiełkę tam wbijał.. Czasami tak mnie zakłuje, ze aż się zegnę w pół :/ to kłucie występuje tylko podczas stania, chodzenia. Jeszcze się nie zdarzyło żeby wystąpiło w czasie leżenia. Ostatnio miałam bakterie i leukocyty w moczu, brałam furagin ale muszę znowu iść na badanie sprawdzić czy coś pomogło. Nie mam żadnych objawów ze strony pęcherza moczowego, w czasie oddawania moczu nic nie boli, nie piecze. Nie wiem czy to może jakiś ucisk czy co? Dzisiaj dość często mi to dokucza :/

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • Kasiulek89 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 13 lipca 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam bardzo podobne odczucia i też początkowo myślałam, że to coś z pęcherzem, na usg okazało się jednak, że mój Szymuś ma nóżki na dole i fika sobie po pęcherzu i szyjce

    Kasiulek89
  • kade8787 Znajoma
    Postów: 19 9

    Wysłany: 18 lipca 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podobnie , mala czasem tak kopie mnie centralnie w szyjkę jak i pęcherz że az się zwijam z bólu. kłucie w cewce moczowej i parcie na pęcherz odczuwam najbardziej kiedy ona się przeciąga. Mam tak od czasu do czasu - obecnie 28 tydzień. Jutro wizyta więc może dowiem się cos wiecej . :) pozdrawiam wszystkie mamusie

    kasia z
  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 18 lipca 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam ostatnio badania moczu i czysto takze to klucie to chyba rzeczywiście działalność córki, która cały czas jest ułożona posladkowo i nie chce się odwrocic :) niestety

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • ewelia Koleżanka
    Postów: 79 8

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od kilku dni też mam igiełki, ale maluch leży główką do dołu, może to gdy sie bardziej wyciaga i uciska?

    ex2b2n0az5d0t4z9.png
  • mamania Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 26 października 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mam tak często, to działalność maleństwa.

    mamania
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ