X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Kłucie w pochwie
Odpowiedz

Kłucie w pochwie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nadziejastru Autorytet
    Postów: 1099 901

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was odczuwa mocne kłucia w pochwie, jakby 100 igieł się wbijało. Ja odczuwam to już od 2 tygodni, byłam u ginekologa, ale stwierdził, że wszystko jest w porządku, szyjka długa, twarda, zamknięta, infekcji żadnych. Uspokoiłam sie na chwilę, ale te kłucia ciągle powracają i czasem są naprawdę mocne, że musze przystawać i czekaż aż minie. Co to może być?

    201710081562.png
    <3 Julianek
    bfaregz2wr08gt7m.png
    01.04.2016r. Aniołek 12tydz [*] a myślałam, że robisz Mamusi Prima Aprilis... :(
  • kamila1991 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 7 sierpnia 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 38 tc i też mam takie bóle. Czasem aż mnie z nóg zwali...
    Moja gin powiedziała, że wszystko jest ok, a na tym etapie ciąży, to już wszystko ma prawo boleć ;)
    Wiem, że średni konkret, ale cóż. Może ktoś jeszcze miał takie dolegliwości?

    nadziejastru lubi tę wiadomość

  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak miałam w pierwszej ciąży...i myślałam że to poprostu główka napiera...aż musiałam przystawać i sie zlapać tam na dole...

    nadziejastru lubi tę wiadomość

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Klio86 Autorytet
    Postów: 454 184

    Wysłany: 4 listopada 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat,

    Jestem w 31 tc (czy to nie za wcześnie?) i od tygodnia odczuwam takie intensywne kłucia w pochwie, dosłownie jak milion igiełek i faktycznie nie raz się zerwe żeby sobie to miejsce pomasować, lub chociaż ucisnąć..

  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może komuś się ta informacja przyda - to wina relaksyny która luzuje wiązadła spojenia łonowego. Ból zaczyna się tak jakby w pochwie (takie sie ma wrażenie) i może promieniować aż do ud. Trochę pomaga spanie z poduszką miedzy nogami + magnez. Ale tak naprawdę trzeba to przetrwać. Ból powinien zniknąć po porodzie.. takie uroki ciąży.... :(

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja miałam takie kłucia jak mi się dziecko ruszało tam głęboko w dole. Po prostu dziecko leży nogami w dół i jak kopnie to aż się zginałam z bólu :) Pod koniec ciąży jak już leży głową w dół i schodzi już bardzo nisko to po prostu każdy ruch sprawia ból, ale to chyba szyjka macicy boli. To normalne, w końcu dziecko uciska ;)
    Czasami czuję jak mała obraca główkę to w jedną to w drugą stronę ... brrrr ... jak jeszcze dorzuci do tego rączkę to po protu miazga! Mam wrażenie jakby mi miała zaraz wypaść!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2018, 11:50

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ