X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Jakie kosmetyki dla maluszka?
Odpowiedz

Jakie kosmetyki dla maluszka?

Oceń ten wątek:
  • loki-koki Ekspertka
    Postów: 231 61

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od urodzenia dla synka stosowałam kosmetyki ziaja te od pierwszego dnia i jestem bardzo zadowolona stosuję nadal. Są tanie i naprawde dobre, ziajka
    maść pośladkowa przeciw odparzeniom i płyn do kąpieli dla dzieci i niemowląt natłuszczający. Płyn miałam przez 3 miesiące bo jest go duzo i jest wydajny a krem mam jeszcze do tej pory i na odparzenia pupy jest rewelacyjny a kosztował cos ok 5-6 zł

    dqpranli4dnq2fwj.png
  • Mama84 Autorytet
    Postów: 390 229

    Wysłany: 4 września 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio czytałam dużo recenzji o kosmetykach dla dzieci i ich składach i wybrałam serię HIPP

    agi88 lubi tę wiadomość

    klz9mg7y5m6gti11.png
    km5suay35zp2gug7.png
    Aniołek 11.01.2015 [*] 7 tc
  • loki-koki Ekspertka
    Postów: 231 61

    Wysłany: 4 września 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do prania polecam płyn bobini i lovela

    dqpranli4dnq2fwj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja uzywam oliwke linmag a do kąpieli emolienty. Do twarzy na móz uzywałam dermedic. Co dopłynu do prania to polecam lovele bo ładnie pachnie a jesli chodzi o pranie to bez róznicy - biały jelen, dzidziuś
    pampersy uzywam dady - wg mnie najlepsze. Cienkie,nie smierdzą chemia, nie uczulaja i tanie. Chusteczki do najpier kupowałam pampers sensitive a terazz babydream z rossmanna no i linomag do dupki

    im mniej składników w kosmetykach tym lepiej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja polecam poczytać tego bloga ;) Chemiczka porównuje składy wszystkich kosmetyków dla dzieci i pisze, których nie używać i z tego wynika, że np Nivea ma zły skład, johnson też i ogólnie większość kosmetyków wydawałoby się dobrych i znanych firm :) proponuję poczytać zanim się kupi :) po co dziecko traktować samą chemią ;)

    http://www.srokao.pl/p/blog-page.html

    agnes175, uska31 lubią tę wiadomość

  • Andzia84 Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 21 września 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam płyn do kąpieli i oliwkę z Hippa. Z córcią jak najbardziej się sprawdziły-bez świństw, ładny zapach, oliwka w porównaniu do bambino, nivea czy Johnsona o niebo lepsza. Poza tym w czasie ciąży stosowalam wlasnie oliwke z Hippa do ciała i tam gdzie jej używałam nie miałam żadnych rozstępów.

    agi88 lubi tę wiadomość

    Andzia84
  • Agacik Koleżanka
    Postów: 55 12

    Wysłany: 9 października 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja kupilam teraz nivea sensitive olejek do kąpieli. Krem do pupy linimag zielony a do ogolnego kremowania od wysypki odparzen i na pogode -sprawdzony i niezastąpiony krem F18 z apteki 10 zl.

    1usa3e5eb7e7nr4j.png
    bl9cdf9hqj7i612z.png
  • Agacik Koleżanka
    Postów: 55 12

    Wysłany: 9 października 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha. Nie chce stosowac enolientow jesli nue ma potrzeby. Tak mi doradzila polozna za 1 razem. Km mniej tym lepiej.

    1usa3e5eb7e7nr4j.png
    bl9cdf9hqj7i612z.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 11 października 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak Agaciak :) Też polecam ten świetny blog:

    www.srokao.pl

    Nawet czlowiek sobie nie zdaje sprawy czym producenci faszerują kosmetyki i jak to jest szkodliwe dla nas.To samo dotyczy zresztą jedzenia :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2015, 21:05

    agi88, Anja89 lubią tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 15 października 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak płyn do kąpieli Nivea okazał się porażką,krem do buzi też. Wyskoczyła wysypka :/ skończyło się wizytą u pediatry :/
    Od jakiegoś czasu Bartek kąpie się w emolium i po kąpieli stosuję balsam do ciała też emolium i jest duża poprawa.
    Do twarzy przypasował mu krem BAMBINO ;)

    Martika87 wrote:
    Ja też słyszałam,że Jonhson uczulają. Kupiłam z Nivea żel do mycia,oliwkę i krem do buzi na każdą pogodę. Kupiłam też zwykłą oliwkę Bambino i na razie starczy. Zobaczę jak skóra będzie reagować. Nie ma sensu kupować nie wiadomo ile kosmetyków na pierwszy raz bo może się okazać,że będą niedobre.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes175 wrote:
    Dokładnie tak Agaciak :) Też polecam ten świetny blog:

    www.srokao.pl

    Nawet czlowiek sobie nie zdaje sprawy czym producenci faszerują kosmetyki i jak to jest szkodliwe dla nas.To samo dotyczy zresztą jedzenia :/
    Ło Matko! To smarujcie się oliwą z oliwek,albo masłem :D I jedzcie trawę i liście :D
    No przeciez wszędzie jest jakas chemia-w takich czasach żyjemy :-)
    Nasłuchałam się jaki to balsam Palmers jest ZŁY...a jakos szkody mi nie zrobił,a wręcz przeciwnie-mam zero rozstępów i skórę ujędrnioną i nawilżoną. Pachnie cudownie,nie zamierzam siać w swojej głowie paranoi na punkcie tego co jest ładowane w kosmetyki-ważne,ze pomagają i jestem zadowolona:-)
    No chyba,ze o maluszki chodzi,to zdecydowanie trzeba uważać.

    justa1234 lubi tę wiadomość

  • Nytusia84 Koleżanka
    Postów: 42 15

    Wysłany: 17 października 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny może adres tego bloga Wam się przyda (polecam) :

    http://www.srokao.pl/

    agnes175, Martusiazabka lubią tę wiadomość

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 17 października 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    Ło Matko! To smarujcie się oliwą z oliwek,albo masłem :D I jedzcie trawę i liście :D
    No przeciez wszędzie jest jakas chemia-w takich czasach żyjemy :-)
    Nasłuchałam się jaki to balsam Palmers jest ZŁY...a jakos szkody mi nie zrobił,a wręcz przeciwnie-mam zero rozstępów i skórę ujędrnioną i nawilżoną. Pachnie cudownie,nie zamierzam siać w swojej głowie paranoi na punkcie tego co jest ładowane w kosmetyki-ważne,ze pomagają i jestem zadowolona:-)
    No chyba,ze o maluszki chodzi,to zdecydowanie trzeba uważać.
    Czytając ten blog bym się bała czegokolwiek używać :-P :-)

    Martusiazabka lubi tę wiadomość

  • Gosiax89x Koleżanka
    Postów: 42 60

    Wysłany: 17 października 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z początku prałam w proszku "dzidziuś"
    A jeżeli chodzi o kosmetyki mojego malca to przez pierwsze 3 miesiące oilatum.
    Do pupy linomag tern zielony polecam;)

    7v8rflw1wbzcabv9.png

    relgsg18yhx6fzl8.png
    relgsg18bkz54ngg.png
  • Hikaru Autorytet
    Postów: 271 184

    Wysłany: 30 października 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam linię Oillan, sama jej używam i jestem zadowolona, mam azs i wolę od razu używać emolientów żeby zminimalizować ryzyko jego wystąpienia u dziecka.
    Do prania wybrałam linię Lovela a na odparzenia Sudocream i Bepanthen.

    5d5226c818.png

    <3 Leon <3 05.02.2016 4730g/62cm <3
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 4 listopada 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny ;) Od kiedy zaczełyście kompletowac wlasnie kosmetyki dla maluchow? Ja juz pomalu kompletuje wyprawke to moj juz prawie 33 tydzien , zamawiam duzo rzeczy z apteki internetowej i zastanawiam sie czy kosmetyki tez juz jest sens zamawiac tj plyn do kapieli czy kremy,maści czy jeszzce jest za wczesnie i bez sensu zeby lezalo w domu?

    Anna25
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 4 listopada 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny możecie polecić jakiś krem do twarzy na te zimne dni ? Byle nie nivea.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 20 listopada 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie Babydream z Rossmanna, ewentualnie Hipp. :)

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • mareczkowa Koleżanka
    Postów: 90 18

    Wysłany: 24 listopada 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loki-koki wrote:
    Ja od urodzenia dla synka stosowałam kosmetyki ziaja te od pierwszego dnia i jestem bardzo zadowolona stosuję nadal. Są tanie i naprawde dobre, ziajka
    maść pośladkowa przeciw odparzeniom i płyn do kąpieli dla dzieci i niemowląt natłuszczający. Płyn miałam przez 3 miesiące bo jest go duzo i jest wydajny a krem mam jeszcze do tej pory i na odparzenia pupy jest rewelacyjny a kosztował cos ok 5-6 zł

    O właśnie tak chcę zrobić :)

    p19u3e3keqh6k6fi.png
    3jvzanlilcl7l3tn.png
  • Ewelina0701 Ekspertka
    Postów: 289 89

    Wysłany: 2 lutego 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też postawiłam na Ziajkę.

    3jvzi09kavlt3vtq.png


    9d6613c4db.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ